SIEMENS KI86NNSF0

Vstavaná chladnička SIEMENS KI86NNSF0:Kľúčové vlastnosti vstavané chladničky s mrazničkou SIEMENS KI86NNSF0No Frost chladnička s mrazničkou Siemens.... viac informácií »
SIEMENS KI86NNSF0
Značka: Siemens
756,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vstavaná chladnička SIEMENS KI86NNSF0:Kľúčové vlastnosti vstavané chladničky s mrazničkou SIEMENS KI86NNSF0No Frost chladnička s mrazničkou Siemens....

Vstavaná chladnička SIEMENS KI86NNSF0:Kľúčové vlastnosti vstavané chladničky s mrazničkou SIEMENS KI86NNSF0No Frost chladnička s mrazničkou Siemens. ktorú nie je potrebné odmrazovaťAuto Airflow systém zaisťujúci rovnomerné chladenie na všetkých úrovniachTlačidlo Super Mrazenie zníži teplotu na definovanú dobu pre rýchlejšie zamrazenie novo vložených potravínBezpečnostné sklo – všetky sklenené police sú vyrobené z veľmi silného a ľahko čistiteľného skla, ktoré v prípade vyliatia tekutiny zabráni, aby sa tekutina nedostala do zvyšných priestorov chladničkyLED osvetlenie neoslňuje a spoľahlivo presvieti celý priestor kombinovanej chladničkyKombinovaná chladnička SIEMENS KI86NNSF0 sa nemusí odmrazovaťKombinovaná chladnička Siemens je vybavená technológiou No Frost, ktorá využíva vetrací systém na efektívne odvádzanie vzdušnej vlhkosti von z chladiaceho priestoru. Vďaka tomuto dômyselnému systému zostane vzduch vnútri chladničky s mrazničkou SIEMENS KI86NNSF0 suchý, takže je zabránené tvorbe ľadu po stranách spotrebiča alebo inovate na potravinách. Odpadá tak nutnosť odmrazovania a vstavaná chladnička tiež spotrebuje menej energie.Chladnička s mrazničkou SIEMENS KI86NNSF0 veľmi rýchlo zmrazí novo vložené potravinyAby nedošlo k zvýšeniu teploty v mrazničke pri vkladaní nových potravín, disponuje vstavaná chladnička SIEMENS KI86NNSF0 technológiou Super Mrazenia. Aktivujte túto funkciu aspoň 24 hodín pred ich vložením. Funkcia zníži teplotu v mrazničke až na -30 °C a zabráni tak otepleniu už zmrazených potravín.S chladničkou SIEMENS KI86NNSF0 sú všetky potraviny jasne vidieťVnútro kombinovanej chladničky SIEMENS KI86NNSF0 je osvetlené LED žiarovkami, ktoré sú úsporné, majú dlhú životnosť a perfektne osvietia vnútorný priestor od zhora nadol. Sklon osvetlenia je inteligentne navrhnutý tak, že svetlo neoslňuje, a tiež nemôže byť zastavené potravinami.

Najpredávanejší produkt SIEMENS KI86NNSF0 od nášho známeho výrobcu Siemens zaobstaráte u nás za výpredajovú cenu. Lacno za 756,90 EUR.