Shelly HT batériový snímač teploty a vlhkosti, biely, WiFi

Detektor Shelly HT batériový snímač teploty a vlhkosti, biely, WiFi: Na meranie a reguláciu teploty a vlhkosti vo vašej izbe je ideálny detektor Shelly... viac informácií »
Shelly HT batériový snímač teploty a vlhkosti
Značka: Shelly
27,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Detektor Shelly HT batériový snímač teploty a vlhkosti, biely, WiFi: Na meranie a reguláciu teploty a vlhkosti vo vašej izbe je ideálny detektor Shelly...

Detektor Shelly HT batériový snímač teploty a vlhkosti, biely, WiFi: Na meranie a reguláciu teploty a vlhkosti vo vašej izbe je ideálny detektor Shelly HT, ktorý sa vďaka svojim malým rozmerom a jednoduchej inštalácii hodí takmer do každej miestnosti. Zariadenie je napájané pomocou batérie, nieje súčasťou balenia. Pri správnom používaní vydrží až 18 mesiacov. Po spárovaní s inteligentným zariadením môžete sledovať záznamy staré až 1 rok vďaka cloudovej službe. Kľúčové vlastnosti detektora Shelly HTSnímač Shelly HT kontroluje a reguluje teplotu a vlhkosť v miestnostiMalé elegantné vyhotovenie sa hodí takmer do akejkoľvek miestnostiBatéria na napájanie nieje súčasťou baleniaV závislosti od nastavenia vydrží batéria až 18 mesiacovDetektor Shelly HT možno kontrolovať aj na diaľku cez cloudovú službuMožno spárovať Android či iOS zariadením


Zaujímavý produkt Shelly HT batériový snímač teploty a vlhkosti, biely, WiFi ide kúpiť jednoducho na našom webe v populárnej kateogrii detektory a senzory! Teraz kúpite ostatné produkty z tejto populárnej kategórie za rozumné peniaze! To nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Preskúmajte u nás taky viac skvelých produktov od výrobcu Shelly. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi Shelly vám poskytuje kvalitné výrobky .

Zaujímavý tovar Shelly HT batériový snímač teploty a vlhkosti, biely, originál od výrobcu Shelly dostanete v súčasnosti so zľavou. Cena už od 27,90 EUR.