SENCOR SFN 5011WH Ochladzovač vzduchu

Ochladzovač vzduchu SENCOR SFN 5011WH Ochladzovač vzduchu:Ochladzovač vzduchu sa môže zaradiť medzi úspornejšie alternatívy klimatizácie, ľahké... viac informácií »
SENCOR SFN 5011WH Ochladzovač
Značka: Sencor
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Ochladzovač vzduchu SENCOR SFN 5011WH Ochladzovač vzduchu:Ochladzovač vzduchu sa môže zaradiť medzi úspornejšie alternatívy klimatizácie, ľahké...

Ochladzovač vzduchu SENCOR SFN 5011WH Ochladzovač vzduchu:Ochladzovač vzduchu sa môže zaradiť medzi úspornejšie alternatívy klimatizácie, ľahké ovládanie a tichý chod sú potom skvelým bonusom. SENCOR SFN 5011WH Ochladzovač vzduchu zaisťuje ochladenie vzduchu v miestnosti pomocou vody a disponuje nádržkou s objemom 3 l. SENCOR SFN 5011WH Ochladzovač vzduchu je skvelým pomocníkom pri letných horúčavách a ani sa jeho prevádzka výrazne nepredraží. Podstatné vlastnosti ochladzovača vzduchu SENCOR SFN 5011WH Ochladzovač vzduchu Dá sa ľahko zapojiť, ovládať a jeho údržba je hračka Ako chladiacu kvapalinu využíva vodu, vďaka čomu znižuje náklady SENCOR SFN 5011WH Ochladzovač vzduchu disponuje nádržkou na 3 l vody

Výnimočný kus dostanete priamo tu u nás v rubrike ochladzovače vzduchu! Pozrite sa na iné produkty z tejto známej rubriky za akčnú cenu!

V zľave tento produkt SENCOR SFN 5011WH Ochladzovač od kvalitnej značky Sencor môžete dostať u nás v akcii! Teraz za akčnú cenu 79,90 EUR.