SENCOR SBG 206BK

Elektrický gril SENCOR SBG 206BK:Elektrický gril značky Sencor vám sprostredkuje mimoriadny gastronomický zážitok. SENCOR SBG 206BK je stabilný... viac informácií »
SENCOR SBG 206BK
Značka: Sencor
49,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Elektrický gril SENCOR SBG 206BK:Elektrický gril značky Sencor vám sprostredkuje mimoriadny gastronomický zážitok. SENCOR SBG 206BK je stabilný...

Elektrický gril SENCOR SBG 206BK:Elektrický gril značky Sencor vám sprostredkuje mimoriadny gastronomický zážitok. SENCOR SBG 206BK je stabilný elektrický gril. Prístroj je drevený. Na grilovanie je prispôsobená plocha s rozmermi 989 cm2. Na mieste plochy na grilovanie sa nachádza liatina s kvalitnou výhrevnosťou. Príkon celkovo dosahuje hodnotu 2000 W. Ak hovoríme o rozmeroch, tento variant má 51 cm × 6 cm × 29 cm a to pri hmotnosti 2,7 kg. Základné prednosti elektrického grilu SENCOR SBG 206BK Elektrický gril Sencor poskytne povrch z liatiny Príkon dosahuje 2000 W Odkvapkávacia nádoba odvádza tuk Nastaviteľná teplota zaručí skvele upravené mäso Tepelná poistka pre väčšiu bezpečnosť Nepriľnavý povrch elektrického grilu na steaky na ľahké grilovanie Prívodný kábel s dĺžkou 1 m Čo sa týka materiálu konštrukcie, ide o drevený domáci gril elektrický Výbava elektrického grilu Sencor Elektrický gril Sencor umožňuje jednoduchú a plynulú reguláciu teploty. Grilované jedlo si v takom prípade pripravíte presne tak, ako ho máte radi. Tento variant grilu disponuje nepriľnavým povrchom a vám sa tak nestane, že by sa vám váš pokrm prichytil. K jednoduchšej údržbe prispeje odkvapkávacia nádoba. Všetko tak budete mať čisté pomerne rýchlo a bez veľkej námahy. Prístroj je vybavený tepelnou poistkou. Tá ho ochráni v prípade, keď by mohlo dôjsť k jeho poškodeniu.

Tento lacný produkt SENCOR SBG 206BK je na získanie bezstarostne tu u nás v obľúbenej kategórii varenie a jedlo! Vyhľadajte si ešte iné produkty z tejto známej kategórie za výborné peniaze!

Unikátny a obľúbený tovar SENCOR SBG 206BK pochádzajúce od značky Sencor je k dispozícii tady za super peniaze. Teraz získate od 49,90 EUR.