SakyPaky Sedacie vaky – 5× Klííídek azúrový

Sedací vak SakyPaky Sedacie vaky - 5× Klííídek azúrový:Radi sa necháte unášať svojimi myšlienkami počas pohodlného sedenia? Potom vás iste... viac informácií »
SakyPaky Sedacie vaky - 5× Klííídek
Značka: SAKYPAKY
695,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sedací vak SakyPaky Sedacie vaky - 5× Klííídek azúrový:Radi sa necháte unášať svojimi myšlienkami počas pohodlného sedenia? Potom vás iste...

Sedací vak SakyPaky Sedacie vaky – 5× Klííídek azúrový:Radi sa necháte unášať svojimi myšlienkami počas pohodlného sedenia? Potom vás iste osloví doplnok do všetkých bytov, ktorým je sakyPaky Sedacie vaky – 5× Klííídek azúrový. Sedací vak pre deti, v zahraničí známy aj ako Bean Bag, vaše deti úplne nadchne pre svoje univerzálne využitie. Výhodou vaku Sakypaky je tiež príjemne mäkká EPS výplň, jej zásluhou sa vám vrece na mieru prispôsobí. Jednovrstvový obal je príjemný na dotyk a vyzdvihuje jedinečné vlastnosti výplne. Povrch je umývateľný, rýchlo tak odstránite nečistotu. Pomocou prístupného plniaceho otvoru je možné doplniť výplň. Bezpečnosť produktu sa zvyšuje aj skrytým plniacim otvorom. Výrobok sa vďaka zdravotne neškodnému materiálu hodí aj pre alergikov. Pevnosť zabezpečia dvojité švy. Značka Sakypaky je obľúbená pre svoju kvalitu a tým pádom bude mať produkt dlhú životnosť produktu. Výrobok je chránený pred nadmernou vlhkosťou vysokou mierou nepremokavosti. Azúrová farba prebudí váš priestor. SakyPaky Sedacie vaky – 5× Klííídek azúrový sa hodí pre deti od 3 rokov. Zásadné parametre sedacieho vaku Sakypaky Tvarovateľnosť sedacieho vreca zaujme deti zo všetkého najviac Jednovrstvový obal zaručuje veľmi príjemný dotyk Plniaci otvor slúži na prípadné doplnenie výplne SakyPaky Sedacie vaky – 5× Klííídek azúrový vnútri ukrýva prispôsobivý granulát EPS Bezpečnosť produktu zvyšuje šikovne ukrytý plniaci priestor Výrobok má certifikát zdravotnej neškodnosti Nenahraditeľnou vlastnosťou je umývateľnosť vodou Dvojité švy zvyšujú odolnosť výrobku Vysoký vodný stĺpec naznačuje skvelú odolnosť produktu proti vlhkosti – je teda možné jeho vonkajšie použitie Dizajn výrobku: jednofarebný Farba sedacieho vaku Sakypaky: azúrová Výrobok je skvelým spoločníkom pre všetkých Po zmeraní výrobku nameriate veľkosť 105 × 85 × 70 cm


Akčný produkt SakyPaky Sedacie vaky – 5× Klííídek máte možnosť dostať tiež tu na našich stránkach v kategórii kreslá a pohovky. Zaobstarajte si ešte podobné produkty v spomínanej rubrike za priaznivú cenu. Populárna značka medzi zákazníkmi SAKYPAKY dodáva pre svojich zákazníkov top produkty za parádnu cenu. Ponuka platí do vypredania zásob. Tým ale naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac! Pozrite sa tiež na ďalší tovar od výrobcu SAKYPAKY. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Akčný kus SakyPaky Sedacie vaky - 5× Klííídek od známeho dodávateľa SAKYPAKY jednoducho nájdete ešte dnes naozaj výhodne. V súčasnosti za skvelú cenu 695,90 EUR.