SakyPaky Sedacie vaky – 5× Hruška – petrolejový

Sedací vak SakyPaky Sedacie vaky – 5× Hruška – petrolejový:Radi sa pohodlne usadíte a bezstarostne odpočívate? V prípade kladnej odpovede... viac informácií »
SakyPaky Sedacie vaky – 5× Hruška –
Značka: SAKYPAKY
772,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sedací vak SakyPaky Sedacie vaky – 5× Hruška – petrolejový:Radi sa pohodlne usadíte a bezstarostne odpočívate? V prípade kladnej odpovede...

Sedací vak SakyPaky Sedacie vaky – 5× Hruška – petrolejový:Radi sa pohodlne usadíte a bezstarostne odpočívate? V prípade kladnej odpovede nezostáva nič iné, iba objaviť sakyPaky Sedacie vaky – 5× Hruška – petrolejový. Útulný sedací vak v tvare hrušky je trendy záležitosťou všetkých detských izieb. Prednosťou tohto vaku značky Sakypaky je aj mäkká EPS výplň, jej zásluhou sa vám hruška perfektne prispôsobí. Jednovrstvový obal je veľmi príjemný na ohmat a viac vďaka nemu vyniknú skvelé vlastnosti výplne. Povrch je možné umývať vodou, špina potom nemá šancu. Prístupný plniaci otvor vám umožní kedykoľvek dosypať požadované množstvo výplňového materiálu. Otvor na dopĺňanie je šikovne ukrytý pred zrakmi detí. Alergici ocenia zdravotne neškodný materiál produktu. Dvojito spevnené švy sú zárukou odolnosti. Značka Sakypaky si získala obľubu vďaka svojim kvalitným a dlho funkčným výrobkom. Voda tomuto produktu neublíži, keďže je vyrobený s vysokým vodným stĺpcom. Petrolejová farba dodá vášmu bytu vkusnosť. SakyPaky Sedacie vaky – 5× Hruška – petrolejový je vhodný pre deti od 3 rokov. Základné parametre sedacieho vaku Sakypaky Tvar hrušky deťom vyhovuje na počúvanie rozprávok, snívanie aj hry Vďaka jednovrstvovému obalu bude výrobok príjemný na dotyk Šikovný plniaci otvor použijete v nutnosti doplnenia výplňového materiálu SakyPaky Sedacie vaky – 5× Hruška – petrolejový má vnútri kvalitný granulát EPS Bezpečnosť produktu zvyšuje šikovne ukrytý plniaci priestor Zdravotne neškodný výrobok ocenia aj alergici Výrobok je ľahko umývateľný Dvojito spevnené švy pomáhajú zvýšiť odolnosť produktu Vďaka vysokému vodnému stĺpcu sa nemusíte báť použiť výrobok napríklad v záhrade Dizajn výrobku: jednofarebný Farba sedacieho vaku Sakypaky: petrolejová Produkt bude skvelým spoločníkom pre všetkých Rozmery výrobku sú 90 × 90 × 11 cm

Veľa predávaný kus zoženiete priamo na našich stránkach v známej sekcii kreslá a pohovky. Preskúmajte akčné produkty v spomínanej kategórii v akcii. U nás vám ponúkneme viac, máme aj v ponuke ďalšie produkty od dodávateľa SAKYPAKY. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Slávny dodávateľ SAKYPAKY vám poskytuje špičkové produkty.!

Tento skvelý produkt SakyPaky Sedacie vaky – s osvedčenou značkou SAKYPAKY jednoducho môžete získať práve za outletovú cenu. V súčasnosti za skvelú cenu 772,90 EUR.