Rottner HOME STAR B300 EL

Sejf Rottner HOME STAR B300 EL:Dvojplášťový, oceľový trezor HOME STAR B300 EL od spoločnosti Rottner je vybavený uzamykaním na elektronický kód a... viac informácií »
Rottner HOME STAR B300
Značka: Rottner
414,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sejf Rottner HOME STAR B300 EL:Dvojplášťový, oceľový trezor HOME STAR B300 EL od spoločnosti Rottner je vybavený uzamykaním na elektronický kód a...

Sejf Rottner HOME STAR B300 EL:Dvojplášťový, oceľový trezor HOME STAR B300 EL od spoločnosti Rottner je vybavený uzamykaním na elektronický kód a výborne poslúži ako kompaktný domáci trezor. Sejf je určený predovšetkým pre bezpečnú úschovu dôležitých dokumentov alebo menšieho množstva hotovosti a cenností. Vnútorný priestor trezoru je rozdelený policou a jeho celkový vnútorný objem dosahuje 19 l. Rottner HOME STAR B300 EL s elektronickým zámkom je dodávaný v svetlosivej farbe. Kľúčové vlastnosti trezoru Rottner HOME STAR B300 ELDvojplášťový nábytkový trezor RottnerMateriál z kvalitnej oceleTrezor je certifikovaný podľa VDMA „B“Elektronický zámok bezpečnostnej triedy A podľa EN 1300Vnútorné závesy a policaCelková hrúbka dverí 45 mmDva kotviace otvory (priemer 10 m) na dne a dva na zadnej steneSvetlosivé farebné prevedenie


Tento zľavnený produkt Rottner HOME STAR B300 možno zohnať aktuálne tu u nás v obľúbenej rubrike trezory. Teraz kúpite ďalšie produkty z tejto populárnej rubriky za akčnú cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Mrknite na viac skvelých kúskov od dodávateľa Rottner. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Známa značka Rottner môže ponúknuť skvelý sortiment.!

Veľmi žiadaný produkt Rottner HOME STAR B300 od značky s dobrým menom Rottner máte možnosť nájsť práve dnes za skvelú cenu! Na našej stránke za 414,90 EUR.