ROMO RCN3341LD

Chladnička ROMO RCN3341LD:Chladnička s mrazničkou ROMO je najčastejším riešením pre väčšie aj menšie domácnosti. Ide o voľne stojaci model,... viac informácií »
ROMO RCN3341LD
Značka: Romo
724,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Chladnička ROMO RCN3341LD:Chladnička s mrazničkou ROMO je najčastejším riešením pre väčšie aj menšie domácnosti. Ide o voľne stojaci model,...

Chladnička ROMO RCN3341LD:Chladnička s mrazničkou ROMO je najčastejším riešením pre väčšie aj menšie domácnosti. Ide o voľne stojaci model, ktorý môžete rovno umiestniť do kuchyne bez žiadnych väčších úprav interiéru. Pri výbere nemusíte riešiť smer otvárania dvierok, pánty sa nachádzajú na pravej strane, ale dvierka sa dajú obrátiť. Klimatickú triedu dokazuje skratka SN-T. Vďaka triede C, do ktorej spadá, sa radí medzi stredne tiché chladničky. Dôležité funkcie chladničky s mrazničkou ROMO RCN3341LD Chladnička ROMO vám pomôže udržať potraviny dlhšie čerstvé Disponujúca funkciou NoFrost brániacou námraze Stredná hlučnosť chladničky vďaka triede C Chladnička ponúka objem 230 l Mraznička s objemom 101 l Možnosť vymeniť stranu otvárania dverí Čím ďalším vás zaujme chladnička ROMO? Veľmi dôležitou a žiadanou funkciou chladničky s mrazničkou ROMO RCN3341LD je tzv. Nofrost systém, vďaka nemu odpadá nutnosť komplikovaného odmrazovania. Rozmery a usporiadanie chladničky ROMO Samotná chladnička ponúka vcelku 230 l, dokonale tak postačí rodine s niekoľkými deťmi. Objem mraziacej časti je 101 l. Na uloženie a usporiadanie všetkého potrebného má k dispozícii 3 police. Priestor mrazničky členia 3 priehradky. Na ochladenie využíva ROMO RCN3341LD šetrné chladivo R600a. Chladnička ROMO váži 69 kg a jej rozmery sú 59,5 × 186 × 65 cm.


Tento veľmi žiadaný produkt ROMO RCN3341LD je k dostaniu už dnes tu na našich stránkach umiestnený v sekcii chladničky. Teraz kúpite ešte ďalšie výrobky v spomínanej rubrike v bezva akcii. Populárna značka Romo dlhodobo poskytuje top tovar. za extra cenu. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke. Ale to nie je všetko, naša ponuka je široká. Preskúmajte u nás viac skvelých kúskov od dodávateľa Romo. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zľavový produkt ROMO RCN3341LD od známej kvalitnej značky Romo jednoducho môžete zaobstarať aktuálne na našej webovej stránke za skvelú cenu! V súčasnosti v predaji od 724,90 EUR.