ROCKTRAIL® LED baterka s externou nabíjačkou

ROCKTRAIL® LED baterka s externou - Výkonná 3 W LED žiarovka s dlhou životnosťou S funkciou zaostrovania Integrovaná externá nabíjačka s kontrolkou... viac informácií »
ROCKTRAIL® LED baterka s externou
Značka: ROCKTRAIL®
9,99 EUR11,99 EUR Zľava -16%
Overiť dostupnosť »
ROCKTRAIL® LED baterka s externou - Výkonná 3 W LED žiarovka s dlhou životnosťou S funkciou zaostrovania Integrovaná externá nabíjačka s kontrolkou...

ROCKTRAIL® LED baterka s externou – Výkonná 3 W LED žiarovka s dlhou životnosťou S funkciou zaostrovania Integrovaná externá nabíjačka s kontrolkou prevádzky 3 funkcie svietenia: max. svetlo, úsporný režim a núdzový signál SOS S kovovým plášťom s ochranou proti striekajúcej vode (IP44) (bez ochrany proti striekajúcej vode (IP20), ak je pripojený USB kábel, nabíjací kábel alebo autoadaptér) Vrátane kvalitného lítium-iónového akumulátora (3,7 V⎓, 2 200 mAh), USB nabíjacieho kábla a nabíjacieho autoadaptéra (12 V⎓) Tento výrobok je určený na bežné použitie LED nie sú vymeniteľné Technické údaje USB vstupný/výstupný výkon: 5 V⎓, 1 A/5 V⎓, max. 2,1 A Výkon externej nabíjačky: využiteľná kapacita 400 mAh (5 V⎓/2,1 A) Rozmery Dĺžka: cca 14,2 cm (vysunutá: cca 15,3 cm) Priemer: cca 3,1 cm Hmotnosť cca 200 g . USB vstupný/výstupný výkon: 5 V⎓, 1 A/5 V⎓, max. 2,1 A Výkon externej nabíjačky : využiteľná kapacita 400 mAh (5 V⎓/2,1 A)

Super produkt ROCKTRAIL® LED baterka s externou od výrobcu ROCKTRAIL® máte možnosť kúpiť si na našich stránkach za rozumné peniaze. Na našej stránke za 9,99 EUR.