ROCKTRAIL® Hliníkový kempingový stôl

ROCKTRAIL® Hliníkový kempingový stôl - Pre 4 osoby Rýchle rozloženie a zloženie vďaka systému na princípe sklopenia a zasunutia Mimoriadne ľahký a... viac informácií »
ROCKTRAIL® Hliníkový kempingový stôl
Značka: ROCKTRAIL®
34,99 EUR
Overiť dostupnosť »
ROCKTRAIL® Hliníkový kempingový stôl - Pre 4 osoby Rýchle rozloženie a zloženie vďaka systému na princípe sklopenia a zasunutia Mimoriadne ľahký a...

ROCKTRAIL® Hliníkový kempingový stôl – Pre 4 osoby Rýchle rozloženie a zloženie vďaka systému na princípe sklopenia a zasunutia Mimoriadne ľahký a robustný vďaka hliníkovým komponentom Kompaktný rozmer po zložení a praktická taška na pohodlný transport Ideálny na piknik, na kemping a na výlety Max. nosnosť: 50 kg Vrátane návodu na použitie Rozmery Rozložený: cca 70 x 70 x 70 cm (D x Š x V) Zložený: cca 72 x 18 x 12 cm (D x Š x V) Hmotnosť cca 3,4 kg . Ideálny na piknik, na kemping a na výlety
Obľúbený a kvalitný tovar ROCKTRAIL® Hliníkový kempingový stôl ide nakúpiť okrem iného tu u nás v populárnej sekcii turistika a kempovanie! Teraz nájdete obľúbené produkty z našej rubriky za rozumné peniaze. Predný výrobca ROCKTRAIL® má v ponuke vynikajúci tovar za super ceny. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú.

Kvalitný kus ROCKTRAIL® Hliníkový kempingový stôl od značky ROCKTRAIL® môžete zohnať bezpečne online za akčnú cenu. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 34,99 EUR.