Richter Czech Smart Handle SET H.02/ EN.304.SZ.PA.KO.P

Kovanie na dvere Richter Czech Smart Handle SET H.02/ EN.304.SZ.PA.KO.P: Zjednodušte si život a zvýšte zabezpečenie svojho domova pomocou inteligentnej... viac informácií »
Richter Czech Smart Handle SET H.02/
Značka: Richter Czech
165,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kovanie na dvere Richter Czech Smart Handle SET H.02/ EN.304.SZ.PA.KO.P: Zjednodušte si život a zvýšte zabezpečenie svojho domova pomocou inteligentnej...

Kovanie na dvere Richter Czech Smart Handle SET H.02/ EN.304.SZ.PA.KO.P: Zjednodušte si život a zvýšte zabezpečenie svojho domova pomocou inteligentnej dverovej kľučky Richter Czech Smart Handle SET H.02/EN.304.SZ.PA.KO.P. Táto smart dverová kľučka umožní spravovať vstup do domu niekoľkými bezpečnými spôsobmi. Na výber máte možnosť odomykať cez Bluetooth mobilného telefónu s podporou systému iOS/Android alebo zadaním PIN kódu priamo na kľučke. Smart dverová kľučka sa skvele hodí na zabezpečenie priestorov ako sú byty, kancelárie, toalety, sklady a pod. Kľúčové vlastnosti inteligentnej dverovej kľučky Richter Czech Smart Handle SET H.02/EN.304.SZ.PA.KO.PSmart dverová kľučka ovládaná cez Bluetooth inteligentného mobilného telefónu alebo zadaním PIN kóduUrčené na hrúbku dverí 38 – 58 mmPravo ľavé vyhotovenie kľučkyŠiroký výber nastavenia pomocou aplikácie Janus LockSet obsahuje smart kľučku „Smart Handle“ a samozamykací zámok na pravé dvere EN.304.SZ.PA.KO.72.55.20.P Jednoduché a intuitívne ovládanieOvládanie smart dverovej kľučky Richter Czech Smart Handle SET H.02/EN.304.SZ.PA.KO.P je úplne jednoduché a intuitívne. Pomocou inteligentného telefónu a aplikácie Janus Lock ovládate inteligentnú kľučku, kedykoľvek sa vám zachce. Aplikácia umožňuje sledovať históriu, nastavovať obmedzený časový vstup alebo dávať oprávnenia ďalším telefónom. Samozrejmosťou je možnosť vstupu do chránených priestorov aj bez smart telefónu a to za pomocou zadania kódu priamo na kľučke. Výmena vašej starej kľučky za smart kľučku Richter Czech Smart Handle SET H.02 je jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Kľučka je vo vyhotovení pravo ľavé a je vhodná na bežné zadlabávacie zámky dverí s plnými krídlami, so samozamykateľnými zámkami na únikové dvere podľa normy EN 179 a pre protipožiarne dvere.Obsah balenia:Kľučka Smart Handle – 1 párKrycia rozeta – 2 páryBatéria CR2 – 2 ksSamorezné skrutky – 10 ksSpojovacia skrutka M4 × 55 mm – 2 ksSpojovacia skrutka M4 × 65 mm – 2 ksImbus – 1 ksVŕtacia šablóna


Unikátny a obľúbený produkt Richter Czech Smart Handle SET máte možnosť zohnať ľahko tu na webe v populárnej kateogrii zámky. Teraz môžete získať ešte ostatné výrobky vo spomínanej sekcii jednoducho online!

Tento akčný produkt Richter Czech Smart Handle od známeho dodávateľa Richter Czech pohodlne nakúpite na našich stránkach za skvelú cenu! V akcii za cenu 165,90 EUR.