Richter Czech RSM.CAB.40.CRN

Bezpečnostný zámok Richter Czech RSM.CAB.40.CRN:Česká firma Richter Czech sa postará o bezpečnosť vašej domácnosti! Tento nábytkový bezpečnostný... viac informácií »
Richter Czech RSM.CAB.40.CRN
Bezpečnostný zámok Richter Czech RSM.CAB.40.CRN:Česká firma Richter Czech sa postará o bezpečnosť vašej domácnosti! Tento nábytkový bezpečnostný...

Bezpečnostný zámok Richter Czech RSM.CAB.40.CRN:Česká firma Richter Czech sa postará o bezpečnosť vašej domácnosti! Tento nábytkový bezpečnostný zámok RSM.CAB.40.CRN vám umožní uzamknutie skríň a zásuviek, a to či už doma alebo v kancelárii, na odtlačok prsta. Jeho dômyselný a minimalistický dizajn poslúži aj ako dodatočné držadlo. Veľkou výhodou je jeho pamäť až 40 unikátnych odtlačkov, čo je vhodné pre kancelárie a väčšie zdieľané priestory. Disponuje pokročilou biometrickou technológiou, ktorá zabezpečuje lepšiu reakciu snímača a otvorenie zámku počas jednej sekundy. Zámok vám poskytne aj vizuálne signály prostredníctvom zabudovaného svetelného indikátora. Na tri batérie AAA vydrží až 1 000 odomknutí, v prípade vybitia môžete zámok pripojiť cez micro USB k vonkajšiemu zdroju energie.Kľúčové vlastnosti bezpečnostného zámku Richter Czech RSM.CAB.40.CRN, čiernyBezpečnostný zámok Richter Czech RSM.CAB.40.CRN je určený na nábytok, ako napríklad skrineFunguje na princípe odtlačkov prstov, dokáže si ich zapamätať až 40Dostanete k nemu aj batérie a všetko potrebné na montážZámok disponuje aj svetelnou signalizáciouHmotnosť:0,12 kgMateriál:PVC

Tento akčný produkt Richter Czech RSM.CAB.40.CRN máte možnosť nájsť práve teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike elektroinštalácia. Pripravili sme ešte iné produkty z tejto známej rubriky z pohodlia domova! Vedúca značka Richter Czech vám ponúka kvalitný sortiment.! Nakupujte výhodný u nás.

Veľmi žiadaný výrobok Richter Czech RSM.CAB.40.CRN od známeho dodávateľa Richter Czech je možné ľahko získať práve teraz na našej webovej stránke za výpredajovú cenu. Práve teraz len za 25,90 EUR.