Richter Czech ES.50/50.CE bezpečnostná vložka RC3

Cylindrická vložka Richter Czech ES.50/50.CE bezpečnostná vložka RC3:Bezpečnostná cylindrická vložka sa inštaluje do väčšiny dverí, ktoré sa... viac informácií »
Richter Czech ES.50/50.CE bezpečnostná
Cylindrická vložka Richter Czech ES.50/50.CE bezpečnostná vložka RC3:Bezpečnostná cylindrická vložka sa inštaluje do väčšiny dverí, ktoré sa...

Cylindrická vložka Richter Czech ES.50/50.CE bezpečnostná vložka RC3:Bezpečnostná cylindrická vložka sa inštaluje do väčšiny dverí, ktoré sa aspoň občas zamykajú. Triedu RC3 môžete chápať ako vysokú úroveň ochrany. Pokiaľ zvolíte nižšie zabezpečenie, poisťovňa vám ani nemusí vyplatiť poistné. Praktická môže byť tiež identifikačná karta, z ktorej sa dajú vytvoriť kópie kľúča aj po strate originálu.K cylindrickej vložke sa dodáva 6 ks kľúčov.Čo vydrží cylindrická vložka Richter Czech ES.50/50. CE bezpečnostná vložka RC3Vyplanžetovanie – bezpečnostná cylindrická vložka ideálna na ovládanie zamykacieho mechanizmu. Postup, pri ktorom sú ručne posúvané (planžetované) stavítka, ktoré bránia otočeniu zámkuOdvŕtanie/rozlomenie – prelomenie zámku jeho fyzickou likvidáciouBumping – technika, kedy je zámok otvorený nárazom do pakľúča, čím sa stavítka na moment dostanú do odomknutej polohyTrieda bezpečnosti: RC3Materiál vložky a kľúčov: mosadzPovrch: čierna (CE)Balenie obsahuje 6 ks predĺžených kľúčov, 2 ks skrutiek 50+60 mm a identifikačnú kartuCertifikát NBÚ typ 2 SS4=2

Úplne unikátny výrobok ide nakúpiť teraz na webe umiestnený v kategórii cylindrické vložky. Teraz nájdete nové kúsky z tejto populárnej kategórie za super peniaze! Predný výrobca Richter Czech má v stálej ponuke špičkový tovar.! Presvedčte sa sami!

Kvalitný tovar Richter Czech ES.50/50.CE bezpečnostná od známej kvalitnej značky Richter Czech môžete pohodlne kúpiť tu a teraz práve skutočne lacno. V súčasnosti je k dispozícii za 21,90 EUR.