Regál Kitten, 145 cm, bambus

Regál Regál Kitten, 145 cm, bambus:Na ľahší prevoz a uskladnenie regál obdržíte v rozloženom stave, v balení nájdete montážny návod so skrutkami.... viac informácií »
Regál Kitten
Značka: Artenat
56,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Regál Regál Kitten, 145 cm, bambus:Na ľahší prevoz a uskladnenie regál obdržíte v rozloženom stave, v balení nájdete montážny návod so skrutkami....

Regál Regál Kitten, 145 cm, bambus:Na ľahší prevoz a uskladnenie regál obdržíte v rozloženom stave, v balení nájdete montážny návod so skrutkami. Farba konštrukcie je hnedá. Kľúčové parametre regálu Regál Kitten, 145 cm, bambus Dodáva sa v rozloženom stave s návodom na montáž a skrutkami Farba konštrukcie: hnedá Počet políc: 5 Rozmery regálu: 330 × 1450 × 330 mm Radí sa medzi regály policové Láka vás ešte niečím vyplniť voľný priestor v byte? Snáď by ste uvítali nový regál Artenat. Dostanete tak štýlový kúsok s ďalším úložným priestorom. Regál bol vyrobený s 5 policami. Konštrukcia z bambusu zaisťuje stabilitu a nezvyčajný dizajn. Police tvorí materiál, ktorým je bambus. Regál Kitten, 145 cm, bambus disponuje farbou, ktorá je hnedá. Na nekomplikovanú prepravu a ľahké uskladnenie ho dostanete rozložený. Jednoducho ho potom dáte dohromady pomocou spojovacích materiálov a návodu, ktoré sú pribalené do balenia. Ak je reč o rozmeroch regálu, tie dosahujú 330 × 1450 × 330 mm. Zaujímavé parametre regálu Regál Kitten, 145 cm, bambus Ponúkne vám štýlový priestor na uloženie bytových doplnkov Regál Kitten, 145 cm, bambus má políc Konštrukcia je vyhotovená z materiálu, ktorým je bambus Police sú urobené z materiálu, ktorým je Dodáva sa rozložený so skrutkami a návodom Regálu Artenat dominuje hnedá farba Jeho rozmery sú 330 × 1450 × 330 mm

Vysokokvalitný kus Regál Kitten, 145 cm, bambus je k dispozícii ešte na našom webe zaradený v rubrike interiérové. Teraz môžete získať unikátne produkty z tejto známej rubriky vo výhodnej akcii. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Artenat vás obohatí o prémiové výrobky.!

Akčný a v zľave výrobok Regál Kitten, 145 cm, pochádzajúce od značky Artenat jednoducho môžete zaobstarať teraz v ponuke za neuveriteľne nízku cenu! Iba teraz za 56,90 EUR.