Priatelia – Central Perk – rohožka

Rohožka Priatelia – Central Perk – rohožka: Patríte medzi fanúšikov, ktorí radi dajú najavo svoje záujmy? V tom prípade vás poteší rohožka... viac informácií »
Priatelia – Central Perk –
Značka: Pyramid
27,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Rohožka Priatelia – Central Perk – rohožka: Patríte medzi fanúšikov, ktorí radi dajú najavo svoje záujmy? V tom prípade vás poteší rohožka...

Rohožka Priatelia – Central Perk – rohožka: Patríte medzi fanúšikov, ktorí radi dajú najavo svoje záujmy? V tom prípade vás poteší rohožka Priatelia – Central Perk s originálnou potlačou populárneho seriálu Friends. Táto štýlová rohožka je vyrobená z PVC a kokosových vlákien a každá návšteva hneď pri vstupe bude vedieť, s kým má tú česť. Urobte si radosť a kúpte si túto originálnu rohožku, ktorá patrí k oficiálne licencovaným výrobkom. Kľúčové vlastnosti rohožky Priatelia – Central PerkRohožka Priatelia – Central Perk s originálnou potlačouJe vyrobená z PVC a kokosových vlákienRohožka patrí k oficiálne licencovaným produktomPre všetkých fanúšikov seriálu Friends Rozmery:40 × 60 cmMateriál:30 % PVC70 % kokosové vlákno

V zľave tovar Priatelia – Central Perk – je na získanie ešte tu a teraz na našom webe zaradený v kategórii rohožky. Máme pre vás akčné produkty z tejto známej rubriky v akcii. Tým ale naša ponuka nekončí, náš sortiment je ale široký! Mrknite na ďalší tovar od dodávateľa Pyramid. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Táto značka Pyramid dodáva pre svojich zákazníkov top sortiment .

Úplne jedinečný produkt Priatelia – Central Perk – od spoločnosti s úžasnou reputáciou Pyramid jednoducho môžete nájsť aktuálne na webe za výhodné peniaze! Produkt kúpite teraz u nás za 27,90 EUR.