Práčka vzduchu VENTA LW73 AeroStyle signal Biela

Zvlhčovač vzduchu Práčka vzduchu VENTA LW73 AeroStyle signal Biela:Zlepšite si ovzdušie u vás domaZlá kvalita vzduchu doma alebo v kancelárii môže... viac informácií »
Práčka vzduchu VENTA LW73 AeroStyle signal
Značka: Venta
515,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Zvlhčovač vzduchu Práčka vzduchu VENTA LW73 AeroStyle signal Biela:Zlepšite si ovzdušie u vás domaZlá kvalita vzduchu doma alebo v kancelárii môže...

Zvlhčovač vzduchu Práčka vzduchu VENTA LW73 AeroStyle signal Biela:Zlepšite si ovzdušie u vás domaZlá kvalita vzduchu doma alebo v kancelárii môže prispievať k nepríjemnostiam ako je bolesť hlavy, nevoľnosť, infekcie a pľúcne choroby, napr. astma. Zvýšte si svoju imunitu a výkonnosť vďaka zvlhčovaču vzduchu Venta LW73 AeroStyle. Zvlhčovač si jednoducho nastavíte na požadovanú úroveň zvlhčenia miestnosti. Na jeho fungovanie postačí čistá voda z vodovodného kohútika. Nielen, že docielite optimálne zvlhčenie vzduchu, ale Venta LW73 AeroStyle dokonca zníži znečisťujúce látky, prachové častice a peľ vo vašej domácnosti. Kľúčové vlastnosti zvlhčovača vzduchu Venta LW73 AeroStyleZvlhčovač vzduchu Venta LW73 AeroStyle pre miestnosti s veľkosťou až 70 m2 Čistý vzduch zvlhčený na optimálnych 40 až 60 % Inovatívna patentovaná technológia AeroStyleDigitálny vlhkomer neustále monitoruje vlhkosť v miestnostiIntuitívny interaktívny dotykový displej pre pohodlné ovládanieMožnosť ovládania cez mobilnú aplikáciuÚplne postačí voda z kohútikaZníženie znečisťujúcich látok, prachových častíc a peľuZvlhčovač je k dispozícii aj v čiernom farebnom varianteMiestnosti s veľkosťou až 70 m2Zvlhčenie vzduchu na 40 až 60 %Zníženie znečisťujúcich látok v ovzdušíZníženie prachových častíc a peľu v miestnostiIba čistá voda pre dokonalé výsledkyAk sa stále rozhodujete, či je zvlhčovač vzduchu Venta LW73 AeroStyle tou správnou voľbou, možno vás presvedčí fakt, že na dokonale čisté ovzdušie postačí iba čistá voda. Odpadá vám povinnosť dokupovať a meniť filtre. Zvlhčovač vzduchu Venta LW73 AeroStyle pracuje na inovatívnej patentovanej technológii AeroStyle, ktorá zvlhčuje vzduch rýchlejšie a nečistoty s alergénmi odstraňuje účinnejšie. Jednoduché čistenie zvlhčovača Venta LW73 AeroStyleVylepšite starostlivosť o zvlhčovač vzduchu Venta LW73 AeroStyle pomocou produktu Venta Hygienický disk. Vodu z kohútika totiž odvápňuje, takže zamedzí zbytočnému usadzovaniu vodného kameňa vo zvlhčovači. Hygienický disk sa veľmi ľahko mení a značne predĺži životnosť zvlhčovača vzduchu. Intuitívne dotykové ovládanie zvlhčovača vzduchuJedným tlačidlom zvlhčovač vzduchu Venta LW73 AeroStyle zapnete, ďalším stlačením nastavíte požadovanú úroveň zvlhčovania a už si len užívate čerstvý vzduch bez nečistôt a prachu. Na displeji vám integrovaný hygrostat zobrazuje aktuálnu vlhkosť vzduchu v miestnosti. Automatický režim postráži optimálnu vlhkosť a reguluje zvlhčovač. Nechýba ani režim spánku alebo pohotovostný režim.

Veľmi žiadaný produkt Práčka vzduchu VENTA LW73 AeroStyle od skvelej a známej značky Venta jednoducho môžete zohnať u nás lacno. Ponuky od 515,90 EUR.