Práčka vzduchu VENTA LW25 Original Čierna

Zvlhčovač vzduchu Práčka vzduchu VENTA LW25 Original Čierna:Zlepšite si ovzdušie u vás domaZlá kvalita vzduchu doma alebo v kancelárii môže... viac informácií »
Práčka vzduchu VENTA LW25 Original
Značka: Venta
233,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Zvlhčovač vzduchu Práčka vzduchu VENTA LW25 Original Čierna:Zlepšite si ovzdušie u vás domaZlá kvalita vzduchu doma alebo v kancelárii môže...

Zvlhčovač vzduchu Práčka vzduchu VENTA LW25 Original Čierna:Zlepšite si ovzdušie u vás domaZlá kvalita vzduchu doma alebo v kancelárii môže prispievať k nepríjemnostiam, ako je bolesť hlavy, nevoľnosť, infekcie a pľúcne choroby, napr. astma. Zvýšte si svoju imunitu a výkonnosť vďaka zvlhčovaču vzduchu Venta LW25. Zvlhčovač si jednoducho nastavíte na požadovanú úroveň zvlhčenia miestnosti. Na jeho fungovanie postačí čistá voda z vodovodného kohútika. Nielenže docielite optimálne zvlhčenie vzduchu, ale Venta LW25 dokonca zníži znečisťujúce látky, prachové častice a peľ vo vašej domácnosti.Kľúčové vlastnosti zvlhčovača vzduchu Venta LW25 Original anthraciteZvlhčovač vzduchu Venta LW25 pre miestnosti do veľkosti až 40 m2Čistý vzduch zvlhčený na optimálnych 40 až 60 %Inovatívna technológia VentWave pre zvýšenie odparovacieho výkonuÚplne postačí voda z kohútikaZníženie znečisťujúcich látok, prachových častíc a peľuZvlhčovač je k dispozícii aj v bielom farebnom variantePokiaľ potrebujete zvlhčiť vzduch vo väčších miestnostiach, môžete využiť Venta LW45Miestnosti do veľkosti až 40 m2Zvlhčenie vzduchu na 40 až 60 %Zníženie znečisťujúcich látok v ovzdušíZníženie prachových častíc a peľu v miestnostiIba čistá voda pre dokonalé výsledkyAk sa stále rozhodujete, či je Venta W25 tou správnou voľbou, možno vás presvedčí fakt, že na dokonale čisté ovzdušie postačí iba čistá voda. Odpadá vám povinnosť dokupovať a meniť filtre. Zvlhčovač vzduchu Venta LW25 pracuje na inovatívnej technológii odparovania za studena. Čistá voda sa odparuje prostredníctvom dosiek rotujúcich vo vodnom žľabe. Táto metóda je najhygienickejšou metódou zvlhčovania a najprirodzenejším spôsobom znižovania škodlivín zo vzduchu v miestnosti.Miestnosť so zvlhčovačom Venta LW25 možno aj prevoňaťDoprajte si aj aromaterapiu. Zvlhčovač vzduchu Venta LW25 môžete doplniť aj o vôňu. K dispozícii je šesť aróm od upokojujúcich až po povzbudivé. Zaiste nájdete takú vôňu, ktorá vám bude vyhovovať a skvele podčiarkne atmosféru u vás doma.Jednoduché čistenie zvlhčovača Venta LW25Raz za 14 dní je potrebné zvlhčovač prepláchnuť od nečistôt, ktoré sa z ovzdušia do prístroja Venta LW25 dostanú. Jediným pohybom zvlhčovač vzduchu rozoberiete a vyberiete zásobník. Rovnako, ako na jeho prevádzku, postačí čistá voda z kohútika aj na vyčistenie. Pokiaľ chcete predchádzať usadzovaniu nečistôt, využite prípravok na úpravu vody od Venta.Ľahké ovládanie zvlhčovača vzduchuJedným tlačidlom zvlhčovač vzduchu Venta LW25 zapnete, ďalším nastavíte požadovanú úroveň a už si len užívate čerstvý vzduch bez nečistôt a prachu. LED ukazovateľ zobrazuje, ktorú úroveň zvlhčovania ste navolili. V prípade, že sa vyčerpá všetka voda, zvlhčovač vzduchu Venta LW25 sa automaticky vypne.Organické esenciálne oleje obsahujúce 100 % prírodné zložkyHygienický prípravok, ktorý upravuje tvrdosť vody, čistí a zabraňuje tvorbe baktérií

Veľmi obľúbený produkt Práčka vzduchu VENTA LW25 možno zaobstarať v pohode tu na našom webe v známej kategórii pre alergikov! Preskúmajte úplne nové kusy v spomínanej kategórii za skvelú cenu! Slávna značka Venta dlhodobo poskytuje vysoko kvalitný tovar.!

Tento žiadaný produkt Práčka vzduchu VENTA LW25 od značky s dlhou tradíciou Venta ľahko získate tu v zľave. Výhodne za 233,90 EUR.