Playtive Hrací stan so šmýkačkou

Playtive Hrací stan so - Podporuje jemnú motoriku, interakciu a predstavivosť Stabilná konštrukcia z pravého dreva Hracia pevnosť na šmýkanie a... viac informácií »
Playtive Hrací stan so
Značka: Playtive
159 EUR179 EUR Zľava -11%
Overiť dostupnosť »
Playtive Hrací stan so - Podporuje jemnú motoriku, interakciu a predstavivosť Stabilná konštrukcia z pravého dreva Hracia pevnosť na šmýkanie a...

Playtive Hrací stan so – Podporuje jemnú motoriku, interakciu a predstavivosť Stabilná konštrukcia z pravého dreva Hracia pevnosť na šmýkanie a lozenie Priestranná konštrukcia na lozenie a skrývanie Lezecké kamene a rebrík umožňujú výstup na plošinu Vrátane lezeckej siete a šmýkalky Dva vstupy z bavlneného a polyesterového materiálu S náterom na drevo na báze vody rezistentným proti poveternostným vplyvom Vhodný pre deti od 2 rokov Maximálna nosnosť 50 kg Rozmery Rozložený: cca 145,5 x 61,5 x 180 cm (Š x V x H) Hmotnosť cca 21 kg Upozornenie Len pre jedno dieťa Iba na domáce použitie Výrobok je určený do exteriéru Uchovávajte mimo dosahu ohňa . Stabilná konštrukcia z pravého dreva
Tento obľúbený výrobok možno zohnať bezstarostne tu na stránkach v známej sekcii drevené hračky. Preskúmajte nové produkty z tejto populárnej kategórie v akcii. Významný výrobca Playtive dlhodobo ponúka špičkové produkty za skvelé ceny. Tým ale naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac. Máme však aj v ponuke viac skvelého tovaru od dodávateľa Playtive. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Nový produkt Playtive Hrací stan so od známej značky Playtive ľahko môžete zohnať práve teraz u nás za výborné peniaze! V akcii od 159 EUR.