Philips Hue White Ambiance 5,5 W GU10

LED žiarovka Philips Hue White Ambiance 5,5 W GU10:LED žiarovka Philips je určená pre svetelné zdroje s typom pätice GU10 a napätím 230 V. Istotne vás... viac informácií »
Philips Hue White Ambiance
Značka: PHILIPS
35,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED žiarovka Philips Hue White Ambiance 5,5 W GU10:LED žiarovka Philips je určená pre svetelné zdroje s typom pätice GU10 a napätím 230 V. Istotne vás...

LED žiarovka Philips Hue White Ambiance 5,5 W GU10:LED žiarovka Philips je určená pre svetelné zdroje s typom pätice GU10 a napätím 230 V. Istotne vás poteší, že žiarovka je označená triedou spotreby G, ktorá pomôže minimalizovať náklady na elektrinu, obzvlášť pri porovnaní s klasickými žiarovkami. Hlavne nesmieme zabudnúť spomenúť príkon LED žiarovky 4,3 W. Radíme ju medzi stmievateľné typy, môžete si teda prispôsobiť silu vyžarovaného svetla. Ide rovnako o SMART výrobok, ktorý vám ponúkne všetky moderné funkcie. Táto žiarovka podporuje možnosť pripojenia cez ZigBee a Bluetooth. Podporuje operačné systémy Android a iOS. Táto stmievateľná LED žiarovka poskytuje jednoduché nastavenie a ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie. Chladnejšia farebnosť zdroja svetla s hodnotou chromatickosti od 2200 do 6500 K sa blíži k farbe denného svetla. S tým tiež súvisí svetelný tok 350 lm. Balenie produktu obsahuje jednu stmievateľnú LED žiarovku. Základné funkcie LED žiarovky Philips Hue White Ambiance 5,5 W GU10 Tvar LED žiarovky Philips: bodová (spot) Pätica GU10 Trieda spotreby G Príkon LED žiarovky: 4,3 W Pracuje so vstupným napätím s hodnotou 230 V Hodnota chromatickosti predstavuje od 2200 do 6500 K Rozmery žiarovky (priemer × dĺžka): 50 × 58 mm Žiarovku LED Philips je možné ovládať pomocou mobilnej aplikácie Možnosť pripojenia cez zigbee a bluetooth Tento typ je navyše stmievateľný Počet kusov žiaroviek LED v balení: 1 Túto LED žiarovku Philips radíme do radu White ambiance

Žiadaný tovar možno zohnať bezprostredne na webe umiestnený v kategórii udržateľná domácnosť! Teraz si môžete zaobstarať skvelé produkty z tejto obľúbenej sekcie z pohodlia domova! Obľúbená značka zákazníkov PHILIPS predstavuje vysoko kvalitné výrobky. za dobré peniaze. Prichystali sme toho pre vás viac, máme aj v ponuke ďalšie kúsky od značky PHILIPS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento akčný produkt Philips Hue White Ambiance 5,5 W od renomovaného dodávateľa PHILIPS zaobstaráte tu za neuveriteľne nízku cenu. V akcii za cenu 35,90 EUR.