Philips Hue Play Gradient Light Tube compact černá

Lampa Philips Hue Play Gradient Light Tube compact černá: Preneste si domov svetelné efekty z kina pomocou Philips Hue Play Gradient Light Tube. Svetelná... viac informácií »
Philips Hue Play Gradient Light Tube
Značka: PHILIPS
171,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lampa Philips Hue Play Gradient Light Tube compact černá: Preneste si domov svetelné efekty z kina pomocou Philips Hue Play Gradient Light Tube. Svetelná...

Lampa Philips Hue Play Gradient Light Tube compact černá: Preneste si domov svetelné efekty z kina pomocou Philips Hue Play Gradient Light Tube. Svetelná trubica je určená na umiestnenie pod televízor pre vytvorenie dokonalej filmovej atmosféry. S trubicou môžete otáčať v rozmedzí 340 ° tak, aby osvetlenie perfektne dopĺňalo váš priestor. Svetelná trubica Philips dokáže reagovať na obsah na obrazovke v reálnom čase vďaka unikátnej technológii Hue Sync, čím vám prinesie vskutku dokonalý zážitok pri sledovaní filmov alebo hraní hier. Kľúčové vlastnosti svetelné trubice Philips Hue Play Gradient Light Tube – compact v čiernej farbePre atmosféru domáceho kina využijete Philips Hue Play Gradient Light TubeJe určená pre umiestnenie pod televízorMožno s ňou otáčať v rozmedzí 340 °Philips Hue Play Gradient Light Tube reaguje na obsah na obrazovke v reálnom časePrináša strhujúcu atmosféru pri sledovaní filmov a hranie hierŽivotnosť trubica je 25 000 hodínStupeň ochrany IP20 vyhovuje vnútorným miestnostiam bez väčšej vlhkosti S Philips Hue Play Gradient Light Tube dosiahnete unikátnych svetelných efektovOsvetlenie Philips Hue Play Gradient Light Tube dokáže vytvoriť plynulý preprevádzka niekoľkých farieb súčasne. Farby sa prirodzene zlievajú a vytvárajú tak jedinečný svetelný efekt. Svetelná trubica s farebnými preprevádzkami prispieva k strhujúce atmostéře pri sledovaní filmov alebo hraní hier. Ešte impozantnejšie efektov dosiahnete po prepojení s ďalšími farebnými svetlami Philips Hue. K prepojeniu s ďalšími zariadeniami je vyžadovaný Philips Hue Play HDMI Sync Box a Hue Bridge, ktoré je nutné dokúpiť zvlášť. Svetelná trubica Philips nepokazí žiadnu atmosféruSvetelná trubica je nielen skvelým dizajnovým kúskom do vášho interiéru, ale zvláda aj dokresliť dokonalú atmosféru domova podľa vašich meniacich sa predstáv. Je vyrobená z odolného kvalitného hliníka s povrchovou úpravou. Sľubuje životnosť až 25 000 hodín. Stupeň ochrany IP20 je vhodný do vnútorných miestností bez väčšej vlhkosti. Philips Hue Play Gradient Light Tube možno zapojiť do chytré domácnosti a pomocou Bluetooth môžete ovládať až 10 svetiel v jednej miestnosti naraz. V jednom inteligentnom systéme sa nájde miesto pre 50 svietidiel. Ako čerešnička na torte sa javí 90% úspora energie oproti klasickým zdrojom. Rozmery: 87,7 × 3,4 cm


Vysoko kvalitný tovar Philips Hue Play Gradient Light možno zohnať aktuálne na našich stránkach v známej sekcii smart! Teraz si môžete vybrať kvalitné produkty z našej rubriky jednoducho online.

Často vyhľadávaný kus Philips Hue Play Gradient Light od dodávateľa so skvelou povesťou PHILIPS pohodlne zaobstaráte tu a teraz práve za najnižšiu cenu. Akčná cena od 171,90 EUR.