PHILCO PXI 4551 X

Americká chladnička PHILCO PXI 4551 X:Americká chladnička PHILCO ponúka veľkorysý objem, skvele zapadne do priestranných kuchýň a jej funkcie zaujmú... viac informácií »
PHILCO PXI 4551 X
Značka: Philco
595,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Americká chladnička PHILCO PXI 4551 X:Americká chladnička PHILCO ponúka veľkorysý objem, skvele zapadne do priestranných kuchýň a jej funkcie zaujmú...

Americká chladnička PHILCO PXI 4551 X:Americká chladnička PHILCO ponúka veľkorysý objem, skvele zapadne do priestranných kuchýň a jej funkcie zaujmú aj náročnejších záujemcov. Je to voľne stojaci model,  ktorý môžete rovno umiestniť do kuchyne bez žiadnych väčších úprav interiéru. Než dôjde k inštalácii, je potrebné vziať do úvahy konštrukciu dvierok,pánty sú situované na ľavej strane. Pri inštalácii je potrebné vziať do úvahy otváranie dverí do oboch strán, ktoré potrebuje mať dostatok priestoru. Americká chladnička PHILCO PXI 4551 X patrí do  energetickej triedy F. Jej klimatická trieda je označená skratkou SN a ST.Zaujímavé parametre americkej chladničky PHILCO PXI 4551 XNízke náklady na prevádzku vďaka triede FAmerická chladnička s NoFrost funkciou zabraňujúcou námrazeEmisie hluku šíreného vzduchom: DMraznička s objemom 170 lČo ďalšie prinesie americká chladnička PHILCO?Veľmi dôležitou a hlavnou funkciou americkej chladničky PHILCO PXI 4551 X je efektívny Nofrost systém, vďaka nemu sa nebude tvoriť námraza. Úplne samozrejmé je pri chladničke PHILCO dostatočne silné LED osvetlenie, aby bolo hľadanie potravín čo najjednoduchšie. Obsluhu a nastavenie výrazne uľahčí prehľadný a jasný displej.Rozmery a usporiadanie chladničky PHILCONa uloženie potravín budete môcť využiť 8 políc. Mraziaci priestor má netradične veľký objem 170 l. Tvoria ho celkom 2 priehradky. Americká chladnička PHILCO má hmotnosť 78 kg a jej rozmery vychádzajú na 83,3 × 181 × 65,6 cm.

Veľa obľúbený kus PHILCO PXI 4551 X nájdete v pohode tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii chladničky! Nájdite si výnimočné výrobky vo spomínanej sekcii za mimoriadne nízku cenu! Treba hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac! Preskúmajte u nás tiež viac skvelého tovaru značky Philco. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Akčný a v zľave produkt PHILCO PXI 4551 X od nášho známeho výrobcu Philco máte možnosť získať teraz naozaj výhodne! Práve teraz len za 595,90 EUR.