Peg Pérego TATAMIA Follow Me Latte 2021

Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok Peg Pérego TATAMIA Follow Me od skvelej značky Peg Perego jednoducho zaobstaráte v našej internetovej ponuke za výpredajovú cenu. Aktuálne za 268,58 EUR.
Peg Pérego TATAMIA Follow Me
Značka: Peg Perego
268,58 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Stolička na kŕmenie Peg Pérego TATAMIA Follow Me Latte 2021:Chcete vášmu dieťaťu urobiť radosť a kúpiť mu detskú stoličku na kŕmenie? Potom zvážte práve Peg Pérego TATAMIA Follow Me Latte 2021, v ktorej bude mať váš miláčik pohodlie a užije si stolovanie spoločne s vami. Stolička na kŕmenie je hliníková a plastová. Bola skonštruovaná pre deti od narodenia a má maximálnu nosnosť 15 kg. S údržbou nebudete mať prácu vďaka umývateľnému povrchu. Tácka je odnímateľný, takže ju môžete zo stoličky zložiť. Pokiaľ ju budete v budúcnosti skladať, so skladacou konštrukciou to nebude žiadny problém. Jedálenská stolička disponuje zadnými kolieskami, vďaka čomu s ňou možno ľahko manipulovať. Poťah možno úplne zo stoličky zložiť. Veľkou prednosťou tejto stoličky na kŕmenie je možnosť rozloženia na menší stôl a stoličku. Pri stoličke na kŕmenie Peg Pérego možné jednoducho nastaviť výšku stoličky aj polohovanie ľahu. Praktický 5-bodový pás sa postará o čo najvyššiu bezpečnosť vášho dieťatka. Zaujímavé prednosti jedálenskej stoličky pre deti Peg Pérego TATAMIA Follow Me Latte 2021 Jedálenská stolička pre deti zabezpečí, že budete môcť stolovať spoločne s vašou ratolesťou Peg Pérego TATAMIA Follow Me Latte 2021 je hliníková a plastová Možnosť nastavenia výšky stoličky a polohovanie do ľahu Maximálna bezpečia zabezpečí 5-bodový pás Na presun poslúžia kolieska na zadnej strane Tácku na riad možno ľahko odopnúť Detská jedálenská stolička Peg Pérego disponuje skladacou konštrukciou Špinavý povrch je možné bez obáv umyť

Veľa predávaný produkt Peg Pérego TATAMIA Follow Me Latte 2021 nájdete teraz na webe v populárnej kateogrii rastúce! Vyberte si ešte ostatné produkty z tejto obľúbenej kategórie za internetové ceny.