PARKSIDE Pánske pracovné nohavice (56, modrá)

PARKSIDE Pánske pracovné nohavice - Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike Z pevného materiálu S bavlnou S praktickými vreckami na náradie,... viac informácií »
PARKSIDE Pánske pracovné nohavice (56
Značka: PARKSIDE
9,99 EUR14,99 EUR Zľava -33%
Overiť dostupnosť »
PARKSIDE Pánske pracovné nohavice - Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike Z pevného materiálu S bavlnou S praktickými vreckami na náradie,...

PARKSIDE Pánske pracovné nohavice – Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike Z pevného materiálu S bavlnou S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe Normálna výška pásu So značkovým zipsom YYK Materiál 65 % polyester, 35 % bavlna Veľkosti 48 – 58 Starostlivosť Perte zapnuté a prevrátené na rubovú stranu Perte s bielizňou podobných farieb Odporúčame použiť prací prostriedok na farebnú bielizeň . S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď.

Obľúbený a akčný produkt PARKSIDE Pánske pracovné nohavice od poprednej spoločnosti PARKSIDE ľahko nájdete tu za priaznivú cenu. Na našich stránkach za 9,99 EUR.