PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (48, sivá/čierna)

PARKSIDE Pánske pracovné bermudy - Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie,... viac informácií »
PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (48
Značka: PARKSIDE
9,99 EUR11,99 EUR Zľava -16%
Overiť dostupnosť »
PARKSIDE Pánske pracovné bermudy - Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie,...

PARKSIDE Pánske pracovné bermudy – Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe Normálna výška pásu So značkovým zipsom YYK Materiál 65 % polyester, 35 % bavlna Veľkosti 48 – 58 Starostlivosť Perte zapnuté a prevrátené na rubovú stranu Perte s bielizňou podobných farieb Odporúčame použiť prací prostriedok na farebnú bielizeň . S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď.

Vysoko kvalitný produkt PARKSIDE Pánske pracovné bermudy od renomovaného dodávateľa PARKSIDE zoženiete u nás právě za úžasnú cenu! Výhodne za cenu 9,99 EUR.