PARKSIDE Dámske pracovné nohavice (46, sivá/čierna)

PARKSIDE Dámske pracovné nohavice (46, - Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Pohodlný, elastický pás S praktickými vreckami na... viac informácií »
PARKSIDE Dámske pracovné nohavice (46
Značka: PARKSIDE
10,99 EUR12,99 EUR Zľava -15%
Overiť dostupnosť »
PARKSIDE Dámske pracovné nohavice (46, - Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Pohodlný, elastický pás S praktickými vreckami na...

PARKSIDE Dámske pracovné nohavice (46, – Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Pohodlný, elastický pás S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón, skladací meter atď. Normálna výška pásu So značkovým zipsom YYK Materiál 65 % polyester, 35 % bavlna Veľkosti 36 – 46 Starostlivosť Perte zapnuté a prevrátené na rubovú stranu Perte s bielizňou podobných farieb Odporúčame použiť prací prostriedok na farebnú bielizeň . S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón, skladací meter atď.

Vysokokvalitný tovar PARKSIDE Dámske pracovné nohavice (46, od výrobcu so skvelou povesťou PARKSIDE je k dostaniu momentálne na našich stránkach za úžasnú cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 10,99 EUR.