ORAVA – Ochladzovač AC-011

Ochladzovač vzduchu ORAVA - Ochladzovač AC-011:Toto elegantné a navyše ľahko sa premiestňujúce riešenie na kompletné spríjemnenie klímy v stredne... viac informácií »
ORAVA - Ochladzovač AC-011
Značka: Orava
80,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Ochladzovač vzduchu ORAVA - Ochladzovač AC-011:Toto elegantné a navyše ľahko sa premiestňujúce riešenie na kompletné spríjemnenie klímy v stredne...

Ochladzovač vzduchu ORAVA – Ochladzovač AC-011:Toto elegantné a navyše ľahko sa premiestňujúce riešenie na kompletné spríjemnenie klímy v stredne veľkých priestoroch nahradí hneď niekoľko zariadení. Okrem vysielania prúdu studeného vzduchu v miestnosti sa AC-011 odlišuje od bežného chladenie tým, že sa vzduch v miestnosti tiež zvlhčuje a čistí. Chladením dúchadlom sa odparuje voda z 8 litrovej nádrže na vodu, čím je vzduch lepšie dýchateľný a príjemnejší na podráždené dýchacie cesty. V prípade potreby je možné zariadenie použiť aj na ohrev vzduchu v miestnosti.Kľúčové vlastnostiZdôraznenie hlavnej prednosti produktuInteligentná kombinácia ochladzovača vzduchu, kúrenia, zvlhčovača a čističkyJednoduché umiestnenie a prípadne premiestnenie (žiadna inštalácia + na kolieskach)Vhodné pre stredne veľké miestnosti (50 m3)Úsporný režim pre citeľnú úsporu (65 W pri chladení)Pokryje celý priestor (automatické otáčanie lamiel)Možnosť chodu s chladiacimi akumulátormi (zásobníky) alebo kockami ľaduKomfortné ovládanie z pohodlia gauča (diaľkový ovládač)Žiadna inštalácia, žiadne obmedzeniaZásadná prednosť ochladzovania vzduchu spočíva v úplnej absencii obmedzenia umiestnenia. Aj mobilné klimatizácie potrebujú odvetrávaciu trubicu, napríklad v blízkosti okna, aby bol teplý vzduch odvedený mimo priestoru. To tu odpadá. Chladiacu jednotku na kolieskach umiestnite pomocou rúčok kam potrebujete, a už vám nič nebráni v jeho spustení. Počas chodu spotrebič nevyžaduje takmer žiadnu pozornosť, pretože spotreba vody (1 liter za hodinu) je taká nízka, že obvykle stačí doplniť vodu raz denne.Úsporný chodĎalším plus ochladzovania vzduchom oproti bežným klimatizáciám je vynikajúca energetická účinnosť. Špeciálny úsporný režim so spotrebou len 65 Wattov dokáže nepretržite chladiť malé a stredne miestnosti až do veľkosti 50 m3. Úspory v prevádzkových nákladoch tak môžu dosiahnuť pri pravidelnej prevádzke pomerne vysoké sumy.

Akčný a v zľave produkt ORAVA – Ochladzovač AC-011 obstaráte bezstarostne u nás v obľúbenej kategórii ochladzovače vzduchu. Teraz môžete získať ešte iné kusy z našej sekcie za extra cenu! Značka Orava predáva špičkové produkty. lacne.

Tento akčný produkt ORAVA - Ochladzovač AC-011 s osvedčenou značkou Orava je k dispozícii práve teraz v našej ponuke za výhodné peniaze! V súčasnosti za skvelú cenu 80,90 EUR.