Orava Meteo

Meteostanica Orava Meteo:Ak chcete mať každý deň prehľad o počasí, meteostanica je výborným riešením. Orava Meteo spoľahlivo nameria hodnoty v... viac informácií »
Orava Meteo
Značka: Orava
42,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Meteostanica Orava Meteo:Ak chcete mať každý deň prehľad o počasí, meteostanica je výborným riešením. Orava Meteo spoľahlivo nameria hodnoty v...

Meteostanica Orava Meteo:Ak chcete mať každý deň prehľad o počasí, meteostanica je výborným riešením. Orava Meteo spoľahlivo nameria hodnoty v miestnosti aj mimo domu. Zastane funkciu klasického teplomera a okrem iného vie zobraziť aj praktickú predpoveď počasia. Medzi hodnoty, ktoré vie meteostanica Orava strážiť, spadá teplota. Všetko si prečítate na dostatočne rozmernom LCD displeji. Úplne samozrejmou funkciou je zobrazenie času a dátumu. Využijete ju tiež ako praktický budík s možnosťou nastaviť opakované budenie. Meteostanicu Orava Meteo napájajú tri batérie typu AAA. Tento model sa umiestňuje na stôl. Zásadné funkcie meteostanice Orava Meteo Meteostanica zobrazuje aktuálne hodnoty aj predpoveď Orava Meteo slúži na meranie vonkajších aj vnútorných hodnôt Hodnoty merania: teplota Kvalitný LCD displej Táto meteorologická stanica sa dá využiť ako budík s opakovaním budenia Meteostanica Orava využíva 3 batérie Umiestňuje sa na stôl

Často vyhľadávaný kus Orava Meteo máte možnosť kúpiť teraz u nás umiestnený v sekcii meteostanice. Pripravili sme pre vás akčné výrobky vo spomínanej sekcii za výborné peniaze. Známy výrobca Orava ponúka skvelý sortiment.! Nakupujte, kým je tovar sladom. Máme toho pre vás viac, mrknite tiež na viac kvalitných produktov od výrobcu Orava. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento najpredávanejší kus Orava Meteo od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Orava jednoducho môžete zohnať tady za dobrú cenu. Výhodne za cenu 42,90 EUR.