NORDline RT 782R

Chladiaca vitrína NORDline RT 782R:Či už patríte medzi nadšených milovníkov horúcich letných dní, alebo dávate prednosť zasneženým uliciam, pri... viac informácií »
NORDline RT 782R
Značka: Nordline
681,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Chladiaca vitrína NORDline RT 782R:Či už patríte medzi nadšených milovníkov horúcich letných dní, alebo dávate prednosť zasneženým uliciam, pri...

Chladiaca vitrína NORDline RT 782R:Či už patríte medzi nadšených milovníkov horúcich letných dní, alebo dávate prednosť zasneženým uliciam, pri prezentácii najrôznejších potravín určite využijete chladiacu vitrínu NORDLINE RT 782R. Táto stolová vitrína striebornej farby má objem 86 litrov. Teplota vnútri sa reguluje digitálnym termostatom, a to medzi 2 až 12 °C. Na vkladanie a vyberanie potravín je vitrína vybavená dvomi uzamykateľnými dverami, takže ju môžete obsluhovať zo strany predajcu i kupujúceho. NORDLINE RT 782R uchová všetky lákavé dobroty pekne v chlade a všetkým na očiach.Kľúčové vlastnosti chladiacej vitríny NORDLINE RT 782RStolná vitrína na prezentáciu potravínMá uzamykateľné zadné aj predné dvereDvojité sklá a LED osvetlenie zaručia perfektnú viditeľnosť tovaruMá funkciu automatického odmrazovania a ventilované chladenieVitrína NORDLINE RT 782R má digitálny termostatRozsah teplôt je 2 – 12 °CZnamenitý pomocník do predajneVitrína NORDLINE vám uľahčí predaj zákuskov, tort, chlebíčkov a iných maškŕt. Tromi nastaviteľnými policami môžete sami regulovať umiestnenie výrobkov. Predné sklo i zadné sklo je zaoblené, priehľadné sú aj boky. Všetky sklá sú dvojité. NORDLINE RT 782R navyše disponuje LED osvetlením. Agregát je vstavaný vo vitríne. Samozrejmosťou je aj funkcia automatického odmrazovania a ventilované chladenie. Chladivo R 600a zaručí optimálnu teplotu.

Tento veľmi žiadaný kus NORDline RT 782R od našej známej značky Nordline jednoducho nájdete bezpečne online extra so zľavou! Teraz za 681,90 EUR.