miomare Jednopáková batéria do kuchyne s vyťahovacou hadicou (okrúhly)

miomare Jednopáková batéria do - S vyťahovacou sprchovou hadicou (30 cm) Tichá 40 mm kartuša s keramickými vložkami odolnými proti opotrebovaniu... viac informácií »
miomare Jednopáková batéria do kuchyne s
Značka: miomare
49,99 EUR
Overiť dostupnosť »
miomare Jednopáková batéria do - S vyťahovacou sprchovou hadicou (30 cm) Tichá 40 mm kartuša s keramickými vložkami odolnými proti opotrebovaniu...

miomare Jednopáková batéria do – S vyťahovacou sprchovou hadicou (30 cm) Tichá 40 mm kartuša s keramickými vložkami odolnými proti opotrebovaniu Funkcia na úsporu vody: 2-stupňovo nastaviteľná páka pre optimálnu kontrolu množstva vody Funkcia na úsporu energie: v základnej polohe tečie len studená voda Testované, pružné 50 cm prípojné hadice Výtok pohyblivý v rozsahu 360° Vhodná pre bežné drezy Jednoduchá inštalácia do 1 otvoru – vrátane montážneho materiálu a návodu na montáž Vhodná pre všetky tlakové teplovodné systémy ako je centrálne kúrenie, prietokový ohrievač, tlakový boiler atď. Chemicky a mikrobiologicky testovaná – testovanie realizované na základe odporučení spolkového úradu pre zdravie (KTW a W270) Nevhodná pre nízkotlakové zariadenia a malé zásobníky Okrúhla: výška 41,5 cm Hranatá: výška 32,5 cm Rozmery Okrúhla: cca 5,5 x 41,5 x 25,5 cm (Š x V x H) Hranatá: cca 5,5 x 32,5 x 24,5 cm (Š x V x H) Sprchová hadica: cca 30 cm Materiál Mosadz, nehrdzavejúca oceľ . Tichá 40 mm kartuša s keramickými vložkami odolnými proti opotrebovaniu
Akčný a v zľave výrobok môžete dostať jednoducho tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike kuchyňa. Vyberte si akčné produkty z tejto známej kategórie za výpredajovú cenu. Známa značka miomare pre svojich zákazníkov predáva špičkové výrobky . Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!

Tento kvalitný tovar miomare Jednopáková batéria do od značky so zárukou kvality miomare môžete si kúpiť v našej ponuke za skvelú cenu! Výhodne za 49,99 EUR.