MIKROTIK S-31DLC20D

Modul MIKROTIK S-31DLC20D:MiniGBIC modul MikroTik S-31DLC20D využijete na zakončenie alebo vytvorenie optickej trasy z optického vlákna single-mode.... viac informácií »
MIKROTIK S-31DLC20D
Značka: MIKROTIK
21,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Modul MIKROTIK S-31DLC20D:MiniGBIC modul MikroTik S-31DLC20D využijete na zakončenie alebo vytvorenie optickej trasy z optického vlákna single-mode....

Modul MIKROTIK S-31DLC20D:MiniGBIC modul MikroTik S-31DLC20D využijete na zakončenie alebo vytvorenie optickej trasy z optického vlákna single-mode. Dokáže komunikovať rýchlosťou 1,25 Gb/s až do vzdialenosti 20 kilometrov a hodí sa na dlhšie optické trasy. Je určený pre RouterBoardy od MikroTiku, 2× LC konektor a napája sa priamo z pripojeného zariadenia. Prednosťou je taktiež držiak na ľahké vysunutie zo slotu SFP.Kľúčové vlastnosti modulu MikroTik S-31DLC20DMaximálna rýchlosť 1,25 Gb/s na rýchle spojeSpojenie na dlhé vzdialenosti – až 20 kmMikroTik S-31DLC20D sa napája priamo z pripojeného zariadeniaDržiak na ľahké vysunutie zo slotu SFPZákladné: Typ: single mode Formát: SFP Konektor: LC duplex (brúsenie UPC) Rýchlosť: 1,25 Gb/s Vzdialenosť: max. 20 km Tx/Rx: 1 310 nmKompatibilný s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

Tento výnimočný produkt MIKROTIK S-31DLC20D od značky so skvelou reputáciou MIKROTIK získajte teraz v ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu. Práve teraz za cenu 21,90 EUR.