MIDEA MDRS619FGF28

Americká chladnička MIDEA MDRS619FGF28:MIDEA MDRS619FGF28AMERICKÁ CHLADNIČKADoprajte si veľkolepý priestor a nekonečné možnosti ako uložiť... viac informácií »
MIDEA MDRS619FGF28
Značka: Midea
605,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Americká chladnička MIDEA MDRS619FGF28:MIDEA MDRS619FGF28AMERICKÁ CHLADNIČKADoprajte si veľkolepý priestor a nekonečné možnosti ako uložiť...

Americká chladnička MIDEA MDRS619FGF28:MIDEA MDRS619FGF28AMERICKÁ CHLADNIČKADoprajte si veľkolepý priestor a nekonečné možnosti ako uložiť potraviny. Americká chladnička MIDEA MDRS619FGF28 s nádherným moderným vyhotovením ponúka vďaka špeciálnej konštrukcii s veľmi tenkou, ale účinnou izoláciou, celkový skladovací objem 460 litrov. Medzi jej benefity patrí aj nízka hlučnosť, úsporné LEDkové osvetlenie, invertorový kompresor či jednoduché ovládanie pomocou podsvieteného dotykového panela.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Regulácia vlhkostiActive C freshosvetlenie LEDDotykový displejPokročilý systém chladenia Multi AirFlowChladný vzduch je do priestoru chladničky MIDEA MDRS619FGF28 privádzaný hneď niekoľkými kanálmi. Tento systém podporený ventilátormi umožňuje oveľa rýchlejšie schladenie potravín a rovnomernú a konštantnú teplotu v celej chladničke. Toto riešenie má aj pozitívny vplyv na uložené potraviny, ktoré zostanú oveľa dlhšie čerstvé.Americká chladnička MIDEA MDRS619FGF28 poskytuje viac miesta na potravinyAmerická chladnička MIDEA MDRS619FGF28 spĺňa náročné požiadavky na priestor a je ideálnou voľbou pre veľkú rodinu. Vonkajšie rozmery sú porovnateľné s konvenčnými spotrebičmi, avšak vnútorné priestory sú vďaka veľmi tenkej konštrukcii oveľa väčšie, najmä šírka a hĺbka. Izolačná technológia LBA využíva penovú a vákuovú izoláciu na dosiahnutie lepších tepelnoizolačných účinkov a zabezpečuje tak stabilnejší výkon chladenia.Americká chladnička MIDEA MDRS619FGF28 je zárukou čerstvých potravínTechnológia Active C Fresh s uhlíkovými filtrami zabezpečuje v chladničke optimálnu klímu. Všetky potraviny si tak zachovajú svoju čerstvosť, jasnú farbu aj pôvodnú chuť. V americkej chladničke MIDEA MDRS619FGF28 nechýba ani transparentný box s reguláciou vlhkosti – môžete tak skladovať rôzne druhy potravín na rôznych úrovniach vlhkosti.Kľúčové vlastnosti americkej chladničky MIDEA MDRS619FGF28Invertorový kompresorVäčší vnútorný priestorOsvetlenie LEDCelkový objem 460 litrovSuper mrazenie i chladenieDotykový ovládací panelTichý chodKapacita mrazenia 12 kg/24 hTechnológia Active C FreshZásuvka s reguláciou vlhkostiNastaviteľné sklenené poličky90° otváranie dverí

Kvalitný a lacný produkt MIDEA MDRS619FGF28 máte možnosť kúpiť teraz tu na stránkach v populárnej kateogrii chladničky! Vyberte si skvelé produkty z našej kategórie za skvelú cenu.

Unikátny a žiadaný produkt MIDEA MDRS619FGF28 od poprednej spoločnosti Midea je možné kúpiť na našich stránkach teraz práve za neuveriteľne nízku cenu. Vo skvelej akcii za 605,90 EUR.