MEVA Obal na ohrievač VESUV TZ16003

Príslušenstvo pre ohrievače MEVA Obal na ohrievač VESUV TZ16003: MEVA VESUV TZ16003 je kvalitný obal na ohrievač MEVA Vesuv. Tento obal sa vám dozaista... viac informácií »
MEVA Obal na ohrievač VESUV
Značka: MEVA
24,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Príslušenstvo pre ohrievače MEVA Obal na ohrievač VESUV TZ16003: MEVA VESUV TZ16003 je kvalitný obal na ohrievač MEVA Vesuv. Tento obal sa vám dozaista...

Príslušenstvo pre ohrievače MEVA Obal na ohrievač VESUV TZ16003: MEVA VESUV TZ16003 je kvalitný obal na ohrievač MEVA Vesuv. Tento obal sa vám dozaista bude hodiť v prípade, keď vykurovací systém nepoužívate a chcete predĺžiť jeho životnosť. Obal je ušitý z kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči vode aj prachu. Kľúčové vlastnosti obalu MEVAKvalitný obal pre vykurovací systém VESUVObal je ušitý z kvalitného materiáluPoužívaním obalu zamedzíte zbytočnému opotrebovaniu prístrojaFarba obalu: sivá 

Najpredávanejší kus ide získať taktiež tu a teraz na našich stránkach v sekcii príslušenstvo. Teraz si môžete vybrať ďalšie výrobky z tejto populárnej kategórie za super ceny! Náš sortiment je široký, máme v ponuke však tiež viac skvelých produktov od dodávateľa MEVA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Akčný a v zľave produkt MEVA Obal na ohrievač od dodávateľa s dlhou históriou MEVA ľahko môžete zaobstarať práve teraz na našej webovej stránke za výpredajovú cenu. Ponuky už od 24,90 EUR.