MEBUS Grilovací teplomer

MEBUS Grilovací teplomer - Prispieva k optimálnemu výsledku grilovania a pečenia 2 teplotné sondy z nehrdzavejúcej ocele Rozsah merania od -20 do 300 °C... viac informácií »
MEBUS Grilovací teplomer
Značka: MEBUS
14,99 EUR22,99 EUR Zľava -34%
Overiť dostupnosť »
MEBUS Grilovací teplomer - Prispieva k optimálnemu výsledku grilovania a pečenia 2 teplotné sondy z nehrdzavejúcej ocele Rozsah merania od -20 do 300 °C...

MEBUS Grilovací teplomer – Prispieva k optimálnemu výsledku grilovania a pečenia 2 teplotné sondy z nehrdzavejúcej ocele Rozsah merania od -20 do 300 °C Bezdrôtový prenos údajov zo sondy do mobilného ovládania Predprogramované grilovacie režimy na hovädzie, jahňacie, bravčové, morčacie, kuracie a teľacie mäso, hamburgery a ryby Výber stupňov pečenia: Well, Medium Well, Medium, Medium Rare a Rare Vizuálny aj akustický signál po dosiahnutí cieľovej teploty Časovač až do 9 hodín, 59 minút a 59 sekúnd Materiál Plast, silikón, nehrdzavejúca oceľ Rozmery cca 8,7 x 5,5 x 12,7 cm Hmotnosť cca 218 g . Prispieva k optimálnemu výsledku grilovania a pečenia Veľmi jedinečný produkt MEBUS Grilovací teplomer je dostupný bezprostredne na našich stránkach v populárnej kateogrii grilovanie! Zaobstarajte si obľúbené produkty z našej sekcie za super cenu! Vehlasný dodávateľ MEBUS má v stálej ponuke prémiové výrobky..

Najpredávanejší produkt MEBUS Grilovací teplomer od značky s dlhou históriou MEBUS dostanete aktuálne v zľave. Teraz nakúpite za 14,99 EUR.