Mäser Jedálenská súprava 18 ks HERBAL GARDEN

Jedálenská súprava Mäser Jedálenská súprava 18 ks HERBAL GARDEN: Stolujete radi pri perfektne pripravenej slávnostnej tabuli? Páči sa vám taký... viac informácií »
Mäser Jedálenská súprava 18 ks
Značka: Mäser
50,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Jedálenská súprava Mäser Jedálenská súprava 18 ks HERBAL GARDEN: Stolujete radi pri perfektne pripravenej slávnostnej tabuli? Páči sa vám taký...

Jedálenská súprava Mäser Jedálenská súprava 18 ks HERBAL GARDEN: Stolujete radi pri perfektne pripravenej slávnostnej tabuli? Páči sa vám taký riad, ktorý vyniká moderným, efektívnym a zároveň nevtieravým dizajnom? Potom vašu slávnostnú tabuľu určite rozžiari 18-dielna jedálenská súprava HERBAL GARDEN od nemeckého výrobcu kvalitného stolového riadu Mäser. Bielu porcelánovú obedovú súpravu s dekorom lúčnych kvetov a byliniek tvorí 6 hlbokých tanierov, 6 plytkých a 6 dezertných tanierov. Jedálenská sada sa bude skvele vynímať pri stolovaní v klasických, moderných aj romantických interiéroch. Jednotlivé kusy riadu Mäser sú vhodné ako do umývačky riadu, tak na použitie v mikrovlnnej rúre. Kľúčové vlastnosti jedálenskej sady Mäser HERBAL GARDENKvalitná 18-dielna porcelánová jedálenská súprava v bielom farebnom vyhotoveníTaniere zdobené efektívnym dekorom lúčnych kvetov a byliniekJedálenská sada značky Mäser tvorená 6 hlbokými, 6 plytkými a 6 dezertnými tanieriStolný riad vhodný do mikrovlnnej rúryRiad je možné umývať v umývačke riaduObsah jedálenskej sady:6× hlboký tanier s priemerom 23 cm6× plytký tanier s priemerom 27 cm6× dezertný tanier s priemerom 20 cm


Výnimočný tovar Mäser Jedálenská súprava 18 ks HERBAL GARDEN možno zaobstarať v pohode tu na stránkach v populárnej kateogrii kuchynské potreby. Vyhľadajte si podobné produkty z tejto populárnej rubriky v akcii! Náš sortiment je široký, mrknite na ďalšie kvalitné produkty značky Mäser. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Slávna značka Mäser svojim zákazníkom dodáva top tovar. za priaznivé ceny. Nakupujte, kým je tovar sladom.

Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok Mäser Jedálenská súprava 18 ks od známej spoločnosti Mäser máte možnosť nájsť momentálne na webe za priaznivú cenu. Produkt momentálne predávame za 50,90 EUR.