Marauder – figúrka 11/12

Figúrka Marauder – figúrka 11/12:Figúrka Marauder – figúrka 11/12 sa zapáči vám aj vášmu kamarátovi. Tento model poteší chlapcov aj dievčatá.... viac informácií »
Marauder – figúrka 11/12
Značka: Numskull
41,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Figúrka Marauder – figúrka 11/12:Figúrka Marauder – figúrka 11/12 sa zapáči vám aj vášmu kamarátovi. Tento model poteší chlapcov aj dievčatá....

Figúrka Marauder – figúrka 11/12:Figúrka Marauder – figúrka 11/12 sa zapáči vám aj vášmu kamarátovi. Tento model poteší chlapcov aj dievčatá. Hovoríme o figúrke Numskull, s ktorou uspejete u malých zberateľov postavičiek. Figúrka je dodávaná z materiálu, ktorým je pvc. Nedokáže hýbať hlavou ani končatinami. Významné prednosti figúrky Marauder – figúrka 11/12 Vyrába sa pre všetkých Figúrka má na výšku 18 cm Druh: postavičky Marauder – figúrka 11/12 ocenia mladší zberatelia Materiál figúrky Numskull je pvc Typ: soška

Tento kvalitný a lacný tovar Marauder – figúrka 11/12 možno zakúpiť bez problémov tu na stránkach zaradený v sekcii s hernou a filmovou tematikou! Mrknite na ešte podobné výrobky z tejto známej kategórie za outletovú cenu. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac! Mrknite na ďalšie preverené produkty značky Numskull. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predný výrobca Numskull pre vás pripravuje top tovar.!

Tento kvalitný a lacný tovar Marauder – figúrka 11/12 od skvelej a známej značky Numskull je možné získať práve tu za dobrú cenu! Lacno za cenu 41,90 EUR.