LIVARNO home Solárna LED fakľa (s držiakom a bodcom)

LIVARNO home Solárna LED fakľa (s držiakom - Možnosť manuálneho vypnutia Chránené proti striekajúcej vode (IP44) Fakľa, okrúhly tvar Z brúsenej,... viac informácií »
LIVARNO home Solárna LED fakľa (s držiakom
Značka: LIVARNO home
8,99 EUR11,99 EUR Zľava -25%
Overiť dostupnosť »
LIVARNO home Solárna LED fakľa (s držiakom - Možnosť manuálneho vypnutia Chránené proti striekajúcej vode (IP44) Fakľa, okrúhly tvar Z brúsenej,...

LIVARNO home Solárna LED fakľa (s držiakom – Možnosť manuálneho vypnutia Chránené proti striekajúcej vode (IP44) Fakľa, okrúhly tvar Z brúsenej, nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele Štýlové osvetlenie terasy, záhrady alebo balkónu LED s dlhou životnosťou a realistickou imitáciou plameňa Automaticky sa zapína pri zotmení So stabilným bodcom Integrovaný solárny panel s vymeniteľným Ni-MH akumulátorom (600 mAh) Fakľa, 3 kusy Z brúsenej, nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele Štýlové osvetlenie terasy, záhrady alebo balkónu LED s dlhou životnosťou a realistickou imitáciou plameňa Automaticky sa zapínajú pri zotmení So stabilnými bodcami Integrovaný solárny panel s vymeniteľnými Ni-MH akumulátormi (každý 300 mAh) 3 kusy S držiakom a bodcom S moderným rámom z ušľachtilej ocele Štýlové osvetlenie terasy, záhrady alebo balkónu Ideálna aj ako stolná lampa LED s dlhou životnosťou a realistickou imitáciou plameňa Automaticky sa zapína pri zotmení S bodcom a nastaviteľným držiakom na balkónové zábradlie Integrovaný solárny panel s vymeniteľným Ni-MH akumulátorom (300 mAh) Držiak na balkónové zábradlie vhodný až do Ø 8 cm Technické údaje Prevádzkový čas: cca 8 hodín (pri optimálnom nabití) Rozmery Fakľa, okrúhly tvar: výška (vrátane bodca) cca 113 cm Fakľa, 3 kusy: výška (vrátane bodca) každý cca 38 cm S držiakom a bodcom: (vrátane bodca) cca 8 x 8 x 23,5 cm Hmotnosť Fakľa, okrúhly tvar: cca 230 g Fakľa, 3 kusy: cca 108 g S držiakom a bodcom: cca 190 g Upozornenie LED nie sú vymeniteľné Nepoužívajte v obale – nebezpečenstvo prehriatia Dekoratívny výrobok – neslúži na hranie . Prevádzkový čas : cca 8 hodín (pri optimálnom nabití)Unikátny produkt LIVARNO home Solárna LED ide kúpiť pohodlne tu u nás v kategórii vonkajšie a záhradné svietidlá. Mrknite na obľúbené produkty z tejto známej sekcie za priaznivú cenu.

Obľúbený a akčný tovar LIVARNO home Solárna LED od značky s dlhou históriou LIVARNO home ľahko nájdete tu za primerané peniaze. Produkt nakúpite teraz u nás za 8,99 EUR.