LIVARNO home Relaxačné kreslo s poduškou, antracitové

LIVARNO home Relaxačné kreslo s poduškou, - Ideálne na balkón, do záhrady alebo na kemping Polohu sedenia a ležania je možné nastaviť do 6 polôh... viac informácií »
LIVARNO home Relaxačné kreslo s
Značka: LIVARNO home
52,99 EUR64,99 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
LIVARNO home Relaxačné kreslo s poduškou, - Ideálne na balkón, do záhrady alebo na kemping Polohu sedenia a ležania je možné nastaviť do 6 polôh...

LIVARNO home Relaxačné kreslo s poduškou, – Ideálne na balkón, do záhrady alebo na kemping Polohu sedenia a ležania je možné nastaviť do 6 polôh Čalúnená, odolná poduška z čistej bavlny – plocha na ležanie z čistej bavlny Oceľová konštrukcia s práškovou vrstvou a so stabilnou mechanikou Úspora miesta vďaka zloženiu, jednoduché prenášanie Max. nosnosť: 110 kg Dekorácia nie je súčasťou balenia Pred použitím si prečítajte pokyny na obale a odložte ich pre prípadné neskoršie otázky Materiál Poťah: 100 % bavlna, zadná strana: 100 % polypropylén, výplň: 100 % polyester Rozmery cca 62 x 105 x 146 cm (Š x V x H) Hmotnosť cca 7 kg Starostlivosť Čistite výhradne jemným čistiacim prostriedkom a po používaní uskladnite v suchu . Polohu sedenia a ležania je možné nastaviť do 6 polôhVeľa žiadaný produkt môžete zohnať jednoducho tu u nás v sekcii relaxačné kreslá. Pripravili sme akčné produkty vo spomínanej sekcii za priaznivú cenu! Slávny dodávateľ LIVARNO home pre vás pripravuje vynikajúce výrobky za skutočne výhodné peniaze. Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. U nás totiž nájdete ďalšie skvelé kúsky značky LIVARNO home. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Výnimočný a žiadaný tovar LIVARNO home Relaxačné kreslo s poduškou, od spoločnosti LIVARNO home ľahko môžete zohnať tady za neuveriteľne výhodnú cenu! Výhodne teraz u nás za 52,99 EUR.