LIEBHERR T 1504

Chladnička LIEBHERR T 1504:Chladnička s mrazničkou LIEBHERR ponúka domácnosti všetok potrebný komfort. Ide o voľne stojaci model, ktorý stačí... viac informácií »
LIEBHERR T 1504
Značka: Liebherr
318,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Chladnička LIEBHERR T 1504:Chladnička s mrazničkou LIEBHERR ponúka domácnosti všetok potrebný komfort. Ide o voľne stojaci model, ktorý stačí...

Chladnička LIEBHERR T 1504:Chladnička s mrazničkou LIEBHERR ponúka domácnosti všetok potrebný komfort. Ide o voľne stojaci model, ktorý stačí umiestniť do kuchyne bez väčších úprav interiéru. Pri výbere miesta nemusíte zvažovať smer otvárania, pánty má na pravej strane, ale dvierka môžete podľa vašich možností obrátiť. Jej klimatická trieda má označenie SN-ST. Ide o stredne tichú chladničku, ktorá spadá do triedy C. Zaujímavé parametre chladničky s mrazničkou LIEBHERR T 1504 Chladnička LIEBHERR udrží potraviny čerstvé dlhú dobu Dvojitý chladiaci systém zvlášť pre chladničku a mrazničku Stredná hlučnosť chladničky vďaka triede C Chladnička ponúka objem 117 l Mraznička s objemom 17 l Vzhľad chladničky LIEBHERR T 1504 vyzdvihuje biela farba Pánty môžete prehodiť na vami žiadanú stranu Čo ďalšie ponúkne chladnička LIEBHERR? Vybavená je dvojitým chladiacim systémom, mraziaca aj chladiaca časť majú teda každá svoj. Absolútnou samozrejmosťou chladničky LIEBHERR je dostatočne silné LED osvetlenie na pohodlie pri hľadaní cez deň alebo počas polnočnej desiaty. Rozmery a usporiadanie chladničky LIEBHERR Chladiaca časť chladničky poskytuje vcelku 117 l, hodí sa tak do domácnosti s jedným či dvoma členmi. Objem mraziacej časti predstavuje 17 l. Na poukladanie potravín má vo výbave 2 police. Chladnička LIEBHERR váži 34,9 kg a jej rozmery sú 55,4 × 85 × 62,3 cm.

Akčný a v zľave tovar LIEBHERR T 1504 od skvelej značky Liebherr jednoducho získate bezpečne online vo výhodnej akcii! V akcii od 318,90 EUR.