Levoit Core300S SMART

Čistička vzduchu Levoit Core300S SMART:Čistička vzduchu Levoit Core300S SMARTČistička vzduchu Levoit Core300S SMART sa postará vo vašej domácnosti o... viac informácií »
Levoit Core300S SMART
Značka: Levoit
191,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Čistička vzduchu Levoit Core300S SMART:Čistička vzduchu Levoit Core300S SMARTČistička vzduchu Levoit Core300S SMART sa postará vo vašej domácnosti o...

Čistička vzduchu Levoit Core300S SMART:Čistička vzduchu Levoit Core300S SMARTČistička vzduchu Levoit Core300S SMART sa postará vo vašej domácnosti o vzduch bez prachu, alergénov a nečistôt. Inteligentné zariadenie je vybavené HEPA filtrom s 3-vrstvovou filtráciou a patentovanou cirkuláciou vzduchu. Levoit Core300S SMART odstráni 99,97 % škodlivín zo vzduchu. Účinnosť čističky ocenia osoby alergické aj astmatici. Čistý vzduch s Levoit Core300S SMART3-vrstvový filtračný systém HEPA H13 a patentovaná cirkulácia vzduchu VortexairTM zaistí vašej domácnosti takmer 100 % čistotu vzduchu. Čistička vzduchu Levoit Core300S SMART oplýva technológiou QuietKEAPTM, ktorá zaistí tichý nočný režim. Hlučnosť iba 24 dB vám dovolí nerušený spánok. Pri čističke Levoit oceníte energetickú nenáročnosťLevoit Core300S SMART sa podpíše na nákladoch vašej domácnosti len minimálne. S výkonom 195 m3/h CAD pri 23 W je prevádzka čističky energeticky nenáročná. Zariadenie získalo ocenenie Energy star.Jednoduché ovládanie Levoit Core300S SMARTČističku Levoit Core300S SMART môžete ovládať priamo na displeji alebo využiť inteligentnú aplikáciu pre Android či iOS, a mať tak čističku pod kontrolou zo svojho mobilného zariadenia. Čističke Levoit je možné ukladať príkazy cez Alexu a Google Assistant. Benefity od LevoitLevoit Core300S SMART ponúka 4-stupňové čistenie vzduchu. Technológia AirSightTM PLUS skenuje laserovým lúčom úroveň znečistenia vzduchu a odhalí až 3× menšie častice ako lúč infračervený. Jedno zariadenie vyčistí vzduch v miestnosti s rozmermi 41 m2 2× do hodiny. Kľúčové vlastnosti Levoit Core300S SMARTČistička slúži ako prevencia ochorení horných dýchacích ciestZískala certifikáciu pre alergikovZariadenie Levoit Core300S SMART odstráni 99,97 % nečistôt zo vzduchuČistička je vhodná pre osoby alergické, astmatické, pre domácnosti s novorodencom či malými deťmiLevoit Core300S SMART obsahuje HEPA filter H13 a systém filtrácie ARCTM formulaOvládať čističku môžete cez smartfónZariadenie je kompatibilné s Google Assistant a AlexouTechnológia QuietKEAPTM pre nerušený nočný spánokMaximálna cirkulácia vzduchu v priestore s technológiou VortexairTMLevoit Core300S SMART ponúka 4-stupňové čistenie vzduchuTechnológia AirSightTM PLUS skenuje laserovým lúčom úroveň znečistenia vzduchuČističku je možné pripojiť cez WiFi alebo BluetoothOdporúčaná veľkosť čistenej miestnosti je do 41 m2Prevádzka čističky je energeticky nenáročná

Tento zľavnený produkt Levoit Core300S SMART máte možnosť kúpiť tiež na stránkach v známej sekcii pre alergikov! Máme pre vás kvalitné produkty v spomínanej sekcii za najnižšiu cenu! U zákazníkov obľúbená značka Levoit pre vás pripravuje prémiové výrobky. za parádnu cenu. A to ešte nie je všetko! Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke tiež ďalší tovar od výrobcu Levoit. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zľavnený produkt Levoit Core300S SMART od značky so skvelou reputáciou Levoit je možné nakúpiť aktuálne vo výpredajové akciu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 191,90 EUR.