Leitz TruSens SensorPod náhradný senzor na Z-2000/Z-3000

Senzor Leitz TruSens SensorPod náhradný senzor na Z-2000/Z-3000:Na čističky vzduchu Z-2000 a Z-3000 máme pripravený náhradný senzor Leitz TruSens... viac informácií »
Leitz TruSens SensorPod náhradný senzor na
Značka: Leitz
46,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Senzor Leitz TruSens SensorPod náhradný senzor na Z-2000/Z-3000:Na čističky vzduchu Z-2000 a Z-3000 máme pripravený náhradný senzor Leitz TruSens...

Senzor Leitz TruSens SensorPod náhradný senzor na Z-2000/Z-3000:Na čističky vzduchu Z-2000 a Z-3000 máme pripravený náhradný senzor Leitz TruSens SensorPod. Tento externý senzor meria nečistoty vo vzduchu.  Komunikuje s čističkou v reálnom čase, vďaka čomu čistička vyhodnocuje údaje a prispôsobuje tak svoj výkon. Senzor Leitz TruSens SensorPod by mal byť umiestnený mimo čističky vzduchu. Položte ho na druhú stranu miestnosti, čím zaistíte čistý vzduch v každom kúte. Externý senzor Leitz TruSens SensorPod spárujete s čističkou ľahko v niekoľkých krokoch.Kľúčové vlastnosti senzora Leitz TruSens SensorPodExterný senzor Leitz TruSens SensorPod je určený na čističky vzduchu Z-2000 a Z-3000Meria nečistoty vzduchuKomunikuje s čističkou v reálnom časeČistička prispôsobí výkon podľa vyhodnotených údajovSenzor Leitz TruSens SensorPod umiestnite na druhú stranu miestnostiČistý vzduch bude v každom miesteNávod na párovanie: Odpojte snímač SensorPod od napájania. Na čističke na 3 sekundy PODRŽTE vypínač. Mali by sa ozvať dva zvukové signály. Pripojte snímač SensorPod k napájaniu a pomocou predmetu s malým hrotom (napríklad sponky na papier) na jeho spodnej strane stlačte a na 5 – 7 sekúnd PODRŽTE párovacie tlačidlo. Hneď ako kontrolka snímača na čističke prejde z blikania na sústavné svietenie a rozsvietia sa kontrolky kvality vzduchu, párovanie je hotové. Viac informácií nájdete v návode produktu.

Tento kvalitný a lacný produkt Leitz TruSens SensorPod náhradný originál od značky Leitz jednoducho nájdete práve dnes za mimoriadne nízku cenu. Na našich stránkach za 46,90 EUR.