LEIFHEIT SADA NEMO Vysávač na okná a kúpeľne

Vysávač na okná LEIFHEIT SADA NEMO Vysávač na okná a kúpeľne: Vysávač na klasické aj strešné okná, zrkadlá, sprchové kúty a dlaždice je... viac informácií »
LEIFHEIT SADA NEMO Vysávač na okná
Značka: Leifheit
85,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vysávač na okná LEIFHEIT SADA NEMO Vysávač na okná a kúpeľne: Vysávač na klasické aj strešné okná, zrkadlá, sprchové kúty a dlaždice je...

Vysávač na okná LEIFHEIT SADA NEMO Vysávač na okná a kúpeľne: Vysávač na klasické aj strešné okná, zrkadlá, sprchové kúty a dlaždice je ľahký, ergonomický a veľmi dobre sa s ním pracuje. Leifheit NEMO čistí okná vďaka elektrickému odsávaniu vody. Pretože má nádržku zabudovanú do rukoväti, umýva až na okraj okna. Nádržka s obsahom 60 ml sa veľmi ľahko vyprázdňuje a lítium-iónová batéria vydrží až 45 minút práce. S pomocou Leifheit NEMO vysajete a vyleštíte vaše okná bez šmúh. Balenie obsahuje nástenný držiak na vysávač a špeciálnu kúpeľňovú saciu hlavicu navyše. Kľúčové vlastnosti vysávača na okná Leifheit NEMO 51031Leifheit NEMO vysáva aj leštíNa okná, zrkadlá, sprchové kúty, dlaždice alebo napríklad varné doskyVysávač na okná Leifheit NEMO je extra ľahkýErgonomický a veľmi dobre sa s ním pracujeNEMO má funkciu automatického odsávania vodyS nádržkou zabudovanou do rukovätiLítium-iónová batéria vydrží až 45 minút So špeciálnou silikónovou kúpeľňovou hlavicouNástenný držiak na uskladnenie vysávačaVodotesnosť: IPX7Rozmery: 34,8 × 8,6 × 23,2 cmObsah balenia: Vysávač s odnímateľnou stierkou, kúpeľňová sacia hubica, nabíjačka, nástenný držiak na vysávač, manuál na použitieŠírka záberu: 28 cmVýdrž batérie: 45 minut až do 130 m2Objem nádržky na vodu: 60 mlHmotnosť:927 g

Najpredávanejší tovar je dostupný ľahko tu na stránkach v obľúbenej kategórii vysávače a domáce práce! Teraz môžete kúpiť zľavnené kúsky zo spomínanej sekcie za internetové ceny! Ale možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký! U nás v ponuke nájdete ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Leifheit. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca Leifheit dlhodobo dodáva kvalitný sortiment !

Žiadaný produkt LEIFHEIT SADA NEMO Vysávač na okná a od spoločnosti Leifheit získate tu a teraz až neuveriteľne lacno. Lacno za cenu 85,90 EUR.