LEIFHEIT – Čistič okien Window Cleaner 51000

Vysávač na okná LEIFHEIT - Čistič okien Window Cleaner 51000: Čistič oken Leifheit zaručuje perfektní lesk oken, zrcadel, dlaždic i sprchových... viac informácií »
LEIFHEIT - Čistič okien Window
Značka: Leifheit
41,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vysávač na okná LEIFHEIT - Čistič okien Window Cleaner 51000: Čistič oken Leifheit zaručuje perfektní lesk oken, zrcadel, dlaždic i sprchových...

Vysávač na okná LEIFHEIT – Čistič okien Window Cleaner 51000: Čistič oken Leifheit zaručuje perfektní lesk oken, zrcadel, dlaždic i sprchových koutů s maximálním komfortem.Pre ľahšie upratovanie domácnosti iste oceníte pomocníka špičkovej kvality v podobe čističa na okná Leifheit. Kompaktný vzhľad tela zjednoduší manipuláciu a umývanie okien  bude pre vás už hračka. Leští aj vysáva bez škvŕn. Elektrické odsávanie vody zaistí perfektný lesk aj na zrkadlách, dlaždiciach či sprchových kútoch. Manipulácia a umývanie je veľmi ľahké vďaka veľkému otvoru v nádrži. Gumová stierka má dĺžku 28 cm a jej výkon zaisťuje batéria so senzorom standby. Samozrejmosťou je kompatibilita so všetkými násadami Click in. Kľúčové vlastnosti čističa okien LEIFHEIT Window Cleaner 51000Čistič okien špičkovej kvalityLeští aj vysáva bez škvŕnElektrické odsávanie vodyGumová stierka dlhá 28 cm Veľký otvor nádržeSenzor Standby až 35 minútKompatibilná so všetkými násadami Click inPerfektná čistotaPraktické, rýchle a predovšetkým bezdrôtové čistenie okien bez šmúh ocení každá gazdinka. Súčasťou sady je aj batéria s pohotovostným režimom až 35 minút a adaptér na nabíjanie. Vysávač sa môže pochváliť výbornou kvalitou, výrobou v Európe a dostatočnou nádržou na odsatú vodu, ktorá dokáže pohltiť až 100 ml. Nepoužívajte však na akrylátové plochy. Doplňujúce informácie:Rozmery (vך×h):35 × 23 × 10 cmVýkon nabíjačky:5 WNapätie pri činnosti na batérie:3 VObjem nádrže:0,1 lHmotnosť:1,1 kg

Unikátny a žiadaný produkt LEIFHEIT – Čistič okien Window Cleaner 51000 máte možnosť nakúpiť ľahko tu na našich stránkach v populárnej rubrike vysávače a domáce práce! Vyhľadajte si iné výrobky z tejto populárnej rubriky za priaznivú cenu. Vedúci výrobca Leifheit vám môže poskytnúť špičkové produkty. za extra ceny!

Unikátny kus LEIFHEIT - Čistič okien Window od výrobcu so skvelou povesťou Leifheit získajte aktuálne v našej ponuke za super peniaze. Lacno za cenu 41,90 EUR.