Leifheit Airboard Premium M Plus NF 72588

Žehliaca doska Leifheit Airboard Premium M Plus NF 72588:Uľahčite si žehlenie a doprajte si patričný komfort s unikátnou žehliacou doskou Leifheit... viac informácií »
Leifheit Airboard Premium M Plus
Značka: Leifheit
61,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Žehliaca doska Leifheit Airboard Premium M Plus NF 72588:Uľahčite si žehlenie a doprajte si patričný komfort s unikátnou žehliacou doskou Leifheit...

Žehliaca doska Leifheit Airboard Premium M Plus NF 72588:Uľahčite si žehlenie a doprajte si patričný komfort s unikátnou žehliacou doskou Leifheit Airboard Premium M Plus NF 72588. Ponúka priestrannú žehliacu plochu Lei-Tec a bezpečné žehlenie, ktoré vám umožní efektívny odkladací priestor na umiestnení horúcej žehličky. Žehlenie je teraz navyše o 33 % rýchlejšie a jednoduchšie vďaka technológii Thermolink reflect, kde sa para a teplo odráža a bielizeň je žehlené ako zhora, tak aj zospodu súčasne. Rovnako môžete využiť vodiacu anténu pre kábel, predlžovací kábel a elektrickú zásuvku. Výšku dosky možno plynulo nastaviť podľa potreby až do 98 centimetrov. Plynulé a jednoduché žehlenie zaistí stabilný rám. Užitočná je aj funkcia vyrovnávanie, kedy pri nerovnostiach podlahy stačí na žehliacu dosku mierne zatlačiť a doska sa sama vyrovná. Žehliaca doska disponuje bavlneným poťahom a ľahko ju umiestnite aj do malých priestorov. Poteší vás štýlový dizajn s moderným vzorom. Žehlenie bude odteraz príjemná a rýchla záležitosti, ktorú môžete zveriť aj svojmu mužovi či deťom.Parametre a špecifikácia:Žehliaca plocha:120 x 38 cmNastaviteľná výška dosky:až do 98 cmĎalšie vlastnosti:veľká odkladacia plocha na žehličkustabilný rámbavlnený poťahideálny pre stredné domácnostivodiace antény na kábelpredlžovací kábelelektrická zásuvkafunkcia vyrovnanietechnológia thermo-reflect ideálny pre parné staniceFarba:butterfliesVáha:4,6 kgZáruka:5 rokov


Tento žiadaný produkt Leifheit Airboard Premium M Plus NF môžete získať bezprostredne na našom webe v populárnej rubrike žehličky! Teraz získate unikátne produkty v spomínanej rubrike za mimoriadne nízku cenu. Obľúbený výrobca Leifheit má k dispozícii prémiový tovar.. A to je ešte len začiatok! To však nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Mrknite tiež na ďalší preverený tovar značky Leifheit. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento akčný a v zľave výrobok Leifheit Airboard Premium M od spoločnosti s úžasnou reputáciou Leifheit jednoducho získate práve za výpredajovú cenu! V akcii od 61,90 EUR.