LED stolná lampička s displejom, 6W, 4100K, koža, hnedá

Stolová lampa LED stolná lampička s displejom, 6W, 4100K, koža, hnedá:Rozjasnite váš stôl so stolnou lampičkou Solight. Lampička disponuje... viac informácií »
LED stolná lampička s displejom
Značka: Solight
38,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa LED stolná lampička s displejom, 6W, 4100K, koža, hnedá:Rozjasnite váš stôl so stolnou lampičkou Solight. Lampička disponuje...

Stolová lampa LED stolná lampička s displejom, 6W, 4100K, koža, hnedá:Rozjasnite váš stôl so stolnou lampičkou Solight. Lampička disponuje integrovaným svetelným zdrojom LED a dvoma kĺbmi, vďaka ktorým si môžete určiť smer svetla. S pomocou dotykového vypínača, ktorý je umiestnený na dobre dostupnom mieste, je možné lampičku ľahko ovládať. Vďaka trojstupňovému stmievaniu si môžete úroveň svetla zvoliť podľa seba. Lampička Solight je vybavená displejom s nastaviteľným jasom, ktorý ukazuje čas, teplotu, kalendár a dokonca funguje aj ako budík. Vďaka koženému dizajnu v hnedej farbe lampička neurobí hanbu na žiadnom stole, či už doma, alebo v práci.Kľúčové vlastnosti stolnej LED lampičky Solight s displejom hnedáPrvotriedny hnedý kožený dizajn lampičky SolightPäťstupňové stmievanieFunkcia hodín, kalendára, teploty a budíkaProtišmyková základňa s dotykovým vypínačomPríkon svietidla: max. 6 WSvetelný tok: max. 300 lmNapájanie: AC 100 – 240 V

Kvalitný a obľúbený tovar možno zakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii stolové! Vyhľadajte si ďalšie produkty zo spomínanej kategórie za extra cenu! Obľúbený výrobca Solight dlhodobo dodáva vynikajúci sortiment za dobrú cenu.

Tento výnimočný výrobok LED stolná lampička s značky Solight jednoducho zaobstaráte práve teraz na našej webovej stránke za super cenu! Ceny už od 38,90 EUR.