Küchenprofi Grilovacie kliešte 45 cm HOUSTON

Grilovacie kliešte Küchenprofi Grilovacie kliešte 45 cm HOUSTON:Vstúpte do grilovacej sezóny štýlovo s vysoko kvalitnými a funkčnými nástrojmi... viac informácií »
Küchenprofi Grilovacie kliešte 45
Značka: Küchenprofi
22,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Grilovacie kliešte Küchenprofi Grilovacie kliešte 45 cm HOUSTON:Vstúpte do grilovacej sezóny štýlovo s vysoko kvalitnými a funkčnými nástrojmi...

Grilovacie kliešte Küchenprofi Grilovacie kliešte 45 cm HOUSTON:Vstúpte do grilovacej sezóny štýlovo s vysoko kvalitnými a funkčnými nástrojmi nemeckej značky Küchenprofi. Doplňte svoje grilovacie náčinie o univerzálne kliešte HOUSTON. Sú vyrobené z odolného palisandra, dobre sa držia a príjemne sa s nimi pracuje. Bez problémov, pevne a iste s ich pomocou uchopíte grilované kúsky mäsa, zeleniny a ďalšieho jedla, aby ste ho mohli otočiť alebo preniesť na tanier. Nič sanerozpadá. Univerzálne kliešte HOUSTON Küchenprofi udržia pripravovaný pokrm pohromade.Kľúčové vlastnosti univerzálnych klieští HOUSTON KüchenprofiKvalitné a funkčné náčinie na grilovanieUniverzálne kliešte HOUSTON Küchenprofi sú vyrobené z palisandraBez problémov, pevne a iste uchopí grilovaný pokrmS praktickým očkom na zavesenieDĺžka: 45 cmMateriál: Nerez oceľ, palisanderUpozornenie: Chráňte kliešte pred kontaktom s horúcim roštom, dreveným uhlím alebo otvoreným ohňom. Príležitostne ich ošetrite olivovým olejom.

V zľave výrobok Küchenprofi Grilovacie kliešte 45 od značky so skvelou reputáciou Küchenprofi máte možnosť zaobstarať aktuálne v našej ponuke naozaj lacno! V akcii za cenu 22,90 EUR.
Ďalšie produkty z kategórie Kliešte