Klarstein Whirlwind, biely

Ochladzovač vzduchu Klarstein Whirlwind, biely:Biely ochladzovač vzduchu Klarstein Whirlwind zastane prácu viacerých prístrojov naraz: ventilátora,... viac informácií »
Klarstein Whirlwind
Značka: Klarstein
160,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Ochladzovač vzduchu Klarstein Whirlwind, biely:Biely ochladzovač vzduchu Klarstein Whirlwind zastane prácu viacerých prístrojov naraz: ventilátora,...

Ochladzovač vzduchu Klarstein Whirlwind, biely:Biely ochladzovač vzduchu Klarstein Whirlwind zastane prácu viacerých prístrojov naraz: ventilátora, chladiča a zvlhčovača. Ventilátor osciluje okolo 360° a dokonale tak pokryje celú miestnosť. Nasiaty vzduch je vďaka vyberateľnému filtru zbavený častíc prachu a nečistôt. Do elegantného bieleho ochladzovača Whirlwind sa navyše zmestila 5,5 l nádrž na vodu zaručujúca kvalitné chladenie a zvlhčovanie.Prečo zvoliť ochladzovač vzduchu Klarstein Whirlwind, bielyZariadenie 3 v 1: ventilátor, chladič a zvlhčovač3 rýchlosti ventilátora Klarstein: nízka, stredná, vysoká3 režimy: normálny, noc, prírodaOchladzovač Klarstein Whirlwind biely má spoľahlivý výkon – 110 WVymeniteľný filter sa ľahko čistí a odstráni zo vzduchu väčšinu nečistôtModerné ovládanie bieleho WhirlwinduKlarstein Whirlwind biely môžete ovládať prostredníctvom 6 intuitívnych tlačidiel aj diaľkového ovládania. Ventilátor funguje na nízku, strednú a vysokú rýchlosť. Ďalej ponúka 3 režimy: normálny, noc (kedy sa postupne znižuje rýchlosť až do automatického vypnutia) a príroda (kedy je napodobňované prirodzené zosilňovanie a slabnutie rýchlosti). Samozrejmosťou je podsvietený displej zobrazujúci potrebné informácie a ukazovateľ hladiny vody. Pre ľahkú manipuláciu výrobca inštaloval 3 pevné kolieska. 

Veľmi obľúbený tovar Klarstein Whirlwind, biely od známeho výrobcu Klarstein ide zaobstarať práve teraz u nás za výhodnú cenu. Aktuálne za 160,90 EUR.