Kesper Stojan na nože, bambus

Stojan na nože Kesper Stojan na nože, bambus:Na bezpečné uloženie nožov a kuchynského náčinia poslúži stojan na nože Kesper 58022. Stabilná... viac informácií »
Kesper Stojan na nože
Značka: Kesper
22,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stojan na nože Kesper Stojan na nože, bambus:Na bezpečné uloženie nožov a kuchynského náčinia poslúži stojan na nože Kesper 58022. Stabilná...

Stojan na nože Kesper Stojan na nože, bambus:Na bezpečné uloženie nožov a kuchynského náčinia poslúži stojan na nože Kesper 58022. Stabilná nádoba z bambusu má vo vnútri plastové štetiny. Vďaka nim zostanú nože v bloku Kesper ostré a neotupia sa ako v priehradke v zásuvke. Nože budete mať stále po ruke aj ich ostrie zostane ostré ako britva. Do stojanu sa hravo zmestí akýkoľvek nôž. Štetiny sú vyberateľné a stojan Kesper 58022 sa tak ľahko čistí. Majte svoje kuchynské náčinie stále po ruke v praktickom stojane na nože Kesper vo farbe prírodného dreva s čiernou plastovou vložkou. Blok sa dodáva bez nožov.Kľúčové vlastnosti stojanu na nože Kesper 58022Stojan na nože Kesper 58022 je vyrobený z bambusuPraktický blok na bezpečné uloženie nožov a iného kuchynského náčiniaVyberateľné plastové štetinyBlok na nože Kesper 58022 sa ľahko čistíVhodné pre akýkoľvek typ nožaRozmery:10 × 10 × 23 cmMateriál:FSC bambus

Kvalitný produkt máte možnosť dostať tiež tu u nás v obľúbenej sekcii veľké a malé spotrebiče. Máme pre vás ešte iné produkty z tejto obľúbenej sekcie v akcii. Táto značka Kesper dlhodobo predáva špičkové výrobky za mimoriadne nízku cenu!

Tento lacný produkt Kesper Stojan na nože, od nášho známeho výrobcu Kesper jednoducho môžete zaobstarať v našej internetovej ponuke navždy výhodne. Ponuky od 22,90 EUR.