Kärcher SC 1 EasyFix

Parný čistič Kärcher SC 1 EasyFix:Parný čistič Kärcher SC 1 EasyFix je univerzálnym pomocníkom na upratovanie v celej domácnosti a to úplne bez... viac informácií »
Kärcher SC 1 EasyFix
Značka: Kärcher
75,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Parný čistič Kärcher SC 1 EasyFix:Parný čistič Kärcher SC 1 EasyFix je univerzálnym pomocníkom na upratovanie v celej domácnosti a to úplne bez...

Parný čistič Kärcher SC 1 EasyFix:Parný čistič Kärcher SC 1 EasyFix je univerzálnym pomocníkom na upratovanie v celej domácnosti a to úplne bez použitia chémie. Dôkladné čistenie odstráni až 99,99 % všetkých bežných baktérií v domácnosti, ktoré sa vyskytujú na tvrdých plochách. Parný čistič sa pomocou vysoko účinnej pary postará o precíznu čistotu dlaždíc, varných dosiek, digestorov a tých najmenších rýh a priehlbín. Ľahko odstráni silno prilepené nečistoty, usadeniny tuku a nečistoty každého druhu, a to aj na ťažko prístupných miestach. Vďaka súprave na čistenie podláh pripravíte parný čistič Kärcher v priebehu okamihu na dôkladné upratovanie tvrdých podláh vo vašej domácnosti.Kľúčové vlastnosti parného čističa Kärcher SC 1 EasyFixParný čistič na upratovanie celej domácnostiVysoko efektívne čistenie pomocou pary bez použitia chémieOdstráni až 99,99 % všetkých bežných baktériíVhodný na čistenie dlaždíc, varných dosiek, digestorov, rýh, priehlbínOdstráni aj silno prichytené nečistoty a usadeninyParný čistič Kärcher so súpravou na čistenie podláhPodlahová hubica s flexibilným kĺbomVysoko kvalitná podlahová utierka z mikrovláknaPoťah na ručnú hubicu z mikrovláknaĽahké skladovanie vďaka kompaktným rozmeromS detskou bezpečnostnou poistkouFarebné vyhotovenie: čierno-žltéDokonale čisté podlahyParný čistič Kärcher SC 1 EasyFix je doplnený o súpravu na čistenie podláh s flexibilným kĺbom na podlahovej hubici, vďaka čomu zabezpečí precízne výsledky čistenia na najrôznejších tvrdých podlahách. Vysoko kvalitná podlahová utierka z mikrovlákna odstráni aj veľmi odolné nečistoty. Zaiste oceníte aj jednoduchú výmenu handričky bez kontaktu s nečistotami a jej pripevnenie pomocou systému suchých zipsov. Flexibilný kĺb hubice pritom umožní pohodlné a efektívne čistenie aj ťažšie prístupných miest.Parný čistič Kärcher je nenáročný na skladovanieVďaka svojim kompaktným rozmerom je čistič Kärcher predurčený na priebežné a rýchle čistenie. Možno ho skladovať priamo na mieste, kde sa najčastejšie používa, pretože nie je náročný na úložný priestor. Vybavený je bezpečnostnou detskou poistkou, ktorá ponúka spoľahlivú ochranu pred zaobchádzaním malými deťmi. Parný čistič Kärcher SC 1 EasyFix zaručí vždy dokonalé výsledky čistenia.    Rozmery:32,1 × 18,6 × 12,7 cmHmotnosť:1,6 kg

Tento dizajnový tovar Kärcher SC 1 EasyFix máte možnosť nájsť v pohode u nás v kategórii upratovacie pomôcky. Nájdite si nové produkty zo spomínanej sekcie za najlepšie ceny!

Tento žiadaný produkt Kärcher SC 1 EasyFix od známej značky Kärcher jednoducho nájdete práve dnes skutočne výhodne. Akčná cena už od 75,90 EUR.