iQtech Millennium, Zigbee 2× NoN vypínač Smartlife, čierny

Vypínač iQtech Millennium, Zigbee 2× NoN vypínač Smartlife, čierny:Zmodernizujte vaše osvetlenie s vypínačom iQtech Millennium. Ide o Zigbee vypínač... viac informácií »
iQtech Millennium
Značka: Iqtech
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vypínač iQtech Millennium, Zigbee 2× NoN vypínač Smartlife, čierny:Zmodernizujte vaše osvetlenie s vypínačom iQtech Millennium. Ide o Zigbee vypínač...

Vypínač iQtech Millennium, Zigbee 2× NoN vypínač Smartlife, čierny:Zmodernizujte vaše osvetlenie s vypínačom iQtech Millennium. Ide o Zigbee vypínač prepojiteľný s prehľadnou a lokalizovanou aplikáciou určenou pre systémy Android a iOS. Táto aplikácia vám umožní ovládať vaše smart osvetlenie na diaľku, nastaviť čas vypnutia či zapnutia, alebo spustiť automatické vypínanie a zapínanie podľa stavu ďalších zariadení z rodiny iQtech SmartLife. Určite tiež poteší možnosť prepojiť ovládanie s inteligentnými asistentmi Google Home alebo Amazon Alexa. Smart vypínač iQtech SmartLife je možné tiež ovládať dotykom na paneli vypínača a vďaka jemnému podsvieteniu ho jednoducho nájdete aj v noci. Kľúčové vlastnosti vypínača iQtech Millennium SmartLifeInteligentný vypínač iQtech vám umožní ovládať vaše smart osvetlenie na diaľku, nastaviť čas vypnutia a zapnutia alebo spustiť automatické vypínanie a zapínanie podľa stavu ďalších zariadení z rodiny iQtech SmartLifeNastavenie vypínača iQtech Millennium vykonáte cez prehľadnú a lokalizovanú aplikáciu pre systémy Android a iOSDisponuje dotykovým panelom pre manuálne ovládanie a jemným podsvietením pre lepšiu orientáciu v nociPoteší podporou inteligentných asistentov Google Home alebo Amazon AlexaFunguje iba so Smartlife ZigBee bránami 3.0Bezdrôtové nízkoenergetické pripojenie ZigbeeLuxusný vzhľad dodáva dotyková, sklenená vrchná doska s decentným podsvietenímZigBee bezdrôtové pripojenie je pre inteligentnú domácnosť vhodnejšie ako Wi-FiProtokol Zigbee je stabilnejší a bezpečnejší ako Wi-Fi sieťSpotreba energie ZigBee je oveľa nižšia ako Wi-FiMá lepší dosah ako Wi-FiZariadenie neblokuje adresy na všetkom Wi-Fi routery a pripája sa iba cez Zigbee brány 3.0 a vyššieKaždý vypínač môže byť opakovačom (zosilňovačom) signáluUpozornenie:   NoN vypínač – No Neutral: NoN sú vypínače, ktoré na funkčné zapojenie nepotrebujú nulový vodič. Stačí, keď v škatuli vypínača je iba fázový vodič. Tieto vypínače sú vhodné pre staršie elektrické rozvody a všade tam, kde nie je nulový vodič.Parametre a špecifikácie:   Zigbee Standard: Zigbee 2,4 GHz b/g/n  Maximálny prúd: 10 A  Maximálny odber: 1 000 W/vypínač  Odber v pasívnom režime: približne 0,2 W  Rozsah napätia na pripojenie: 90 ~ 250 V  Certifikáty: CE, RoHS, CB  Rozmery: 86 × 86 × 35 mm  Materiál: Tvrdené sklo + ohňovzdorný PC

Tento výnimočný tovar iQtech Millennium, Zigbee 2× NoN vypínač Smartlife, čierny môžete dostať okrem iného tu a teraz na našich stránkach v kategórii vypínače. Máme pre vás zľavnené produkty z tejto známej rubriky za úplne najnižšiu cenu.

Veľa predávaný tovar iQtech Millennium, Zigbee 2× od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Iqtech získajte ešte dnes v akcii! Teraz môžete získať za skvelú cenu 39,90 EUR.