Hyundai WS 2244B, čierna

Meteostanica Hyundai WS 2244B, čierna:Vkusná meteostanica s predpoveďou počasia pomocou ikon a zobrazovaním ďalších praktických hodnôt. Na výber sú... viac informácií »
Hyundai WS 2244B
Značka: Hyundai
26,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Meteostanica Hyundai WS 2244B, čierna:Vkusná meteostanica s predpoveďou počasia pomocou ikon a zobrazovaním ďalších praktických hodnôt. Na výber sú...

Meteostanica Hyundai WS 2244B, čierna:Vkusná meteostanica s predpoveďou počasia pomocou ikon a zobrazovaním ďalších praktických hodnôt. Na výber sú tri farebné vyhotovenia.Ľahko dostupné informácieMenšia vkusná meteostanica Hyundai WS 2244 zobrazuje presný čas, vnútornú aj vonkajšiu teplotu a vlhkosť vzduchu. Predpoveď počasia graficky znázorní, aké počasie máme v blízkej budúcnosti očakávať. Funkcia Comfort index graficky znázorňuje optimálnu vnútornú teplotu. Dosah bezdrôtového senzora v otvorenom priestore je 30 m a je napájaný 2× AAA batériami.Presnosť a kvalitaČas je riadený automaticky pomocou rádiového signálu DCF 77 – môžete si tak byť vždy istí úplne presným časom. Nastaviť si možno aj budík s opakovaným budením. Meteostanica je napájaná 3× AAA batériami. O tom, že sú meteostanice Hyundai kvalitné a precízne spracované výrobky, svedčí aj poskytovaná nadštandardná záruka v dĺžke 40 mesiacov, ktorú si aktivujete na webe www.hyundai-electronics.czZvoľte si správnu farbuMeteostanica ponúka tri farebné varianty, z ktorých si naozaj každý vyberie taký, ktorý sa najviac hodí do jeho interiéru. Hyundai WS 2244 je pekný doplnok, ale aj praktický darček.Doplňujúce informácie:Vlastnosti: Čas riadený rádiovým signálom DCF-77 Comfort index – ukazovateľ optimálneho prostredia Prenos dát zo senzora na frekvencii 433 MHz Bezdrôtový príjem vonkajšej teploty a vlhkosti Predpoveď počasia s animáciou pre slnečno, polojasno, oblačno, zamračené s dažďom, mráz alebo sneženie Max. a min. vonkajšie teploty Max. a min. vonkajšie vlhkosti vzduchuAlarm pre vonkajšiu teplotuVnútorná teplota: -10 °C do +50 °CVnútorná vlhkosť: 20 % až 99 %Vonkajšia teplota: -20 °C do +50 °CVonkajšia vlhkosť: 20 % až 99 %Dosah senzora v otvorenom prostredí: 30 metrovMeranie teploty: vnútorná a vonkajšiaFunkcia: Dátum Kalendár Predpoveď počasia Hodiny Budík Opakované budenieNapájanie: hlavná jednotka: 3× 1,5 V/AAA jednotka teplotného senzora – 2× 1,5 V/AAARozmery: 10,5 × 11 × 2,5 cmHmotnosť: 0,2 kg

Zaujímavý produkt Hyundai WS 2244B, čierna je k dostaniu už dnes u nás v známej sekcii so senzormi! Pozrite sa na ešte iné produkty z tejto známej kategórie za skvelú cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke viac skvelého tovaru značky Hyundai. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Hyundai vyrába špičkový tovar. za prekvapivo výhodné ceny. Presvedčte sa sami!

Kvalitný a lacný produkt Hyundai WS 2244B, čierna od známeho popredného výrobcu Hyundai je možné nakúpiť aktuálne na našej webovej stránke stále výhodne. Teraz získate od 26,90 EUR.